OBOZ Ignacy (ur. 1989, Lublin)
olej, surowe płótno, 120 x 100 cm,
opisany na odwrocie: 'I. OBOZ | 2017 | "X" | WROCŁAW'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu "Stany skupienia", 2017
olej, alkid, płótno, 80 x 70 cm, opisany na odwrocie: 'IGNACY OBOZ | Z CYKLU "STANY SKUPIENIA" | 2017 | WROCŁAW'
olej, alkid, płótno, 140 x 100 cm
opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016
olej, alkid, płótno, 120 x 100 cm,
opisany na odwrocie: 'I OBOZ | "50_17" | 2017 | WROCŁAW'
olej, płótno, 60x50 cm
opisany na odwrocie: IGNACY OBOZ "30_17" 2017 WROCŁAW
olej, alkid, płótno, 150x100 cm
opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 "ODBLASK I" olej, płótno, alkid
olej, alkid, płótno, 140x100 cm
Black Blood z cyklu Egzekucje, 2016
olej, alkid, płótno, 150 x 110 cm,
opisany na odwrocie: 'I.Oboz 2016 Black Blood Egzekucje'
2016 - wystawa pokonkursowa 4 Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego "Jesienne Konfrontacje", BWA Rzeszów
olej, alkid, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 "EGZEKUCJE"
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Oprawca z cyklu Omnes sancti Martyres, 2015
olej, alkid, płótno, 150 x 150 cm, sygnowany na odwrocie
olej, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie: Ignacy Oboz 2015
olej, płótno, 140x100 cm
opisany na odwrocie: J. Oboz 2015