JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
JASIŃSKA Dominika
akryl na płótnie, 80x60 cm,
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: WĄTŁOŚĆ Dominika Jasińska Kraków 2015
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm
2014
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Dominika Jasińska Kraków 2015
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Więzi Dominika Jasińska Kraków 2014
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: D. Jasińska 2014, 100 x 70 Zapach wolności.
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno 100 x 70 cm, 2014,
sygnowany na odwrocie: Dominika Jasińska Kraków 2014 Myśli Zastygłe.
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Sens myśli Dominika Jasińska Kraków 2014.
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Portret Tadeusza Dominika Jasińska Kraków 2014
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: SZEPTY Dominika Jasińska Kraków 2014
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika