COSMA Damian (ur. 1976, Częstochowa)
Akryl, płótno, 90 x 90 cm, 2016 r.
sygn. p.d.: D.Cosma 2016.
cena wywoławcza: Wykup abonament
The Miracle Power of Mind, 2017
akryl, płótno, 100 x 90 cm
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'D. Cosma 2017 Intuicja'
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'D.Cosma 2017'
akryl/płótno, 90 x 80 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'D. Cosma 2016'
akryl/płótno
80 x 80 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'D. Cosma 2016'
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p. d.: D. Coma 2016
akryl, płótno, 90 x 80 cm
akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'D. Cosma | 2016'
akryl, płótno, 90 x 100 cm
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'D.Cosma | 2016'
akryl, płótno, 90 x 80 cm,sygn. p. d.: D.Cosma 2016
akryl/płótno
90 x 90 cm
akryl/płótno
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'D.Cosma 2016'
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p. d.: D. Cosma 2016
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'D. Cosma | 2016'
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'D.Cosma | 2015'
akryl, olej/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'D. Cosma | 2015'
The Wolf of Wall Street, 2015 r.
akryl/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: `D. Cosma | 2015`
akryl, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. p.d.: D. Cosma 2015
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn.
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `D. Cosma | 2015`
akryl/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany l.d.: `D. Cosma | 2015`
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: D. Cosma 2015
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: D. COSMA 2015
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: D.Cosma 2015
akryl, olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `D. Cosma | 2015`
olej, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. p.d.: D. Cosma 2015
The Light of Consciousness, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 80 cm
akryl, olej/płótno, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `D. Cosma | 2014`
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: `D. Cosma | 2014`
akryl/płótno, 120 x 100 cm
akryl/płótno, 110 x 90 cm
akryl, płótno, 120 x100,
sygn. p.d. Cosma 2014
akryl/płótno, 100 x 100 cm
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. D.Cosma / 2014
Nice evening (z cyklu Different state)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. D.Cosma/2014
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany p.d.: `D.Cosma | 2014`
akryl/płótno, 130 x 100 cm
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `D. Cosma`
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `D. Cosma`