GUTMAN Natan (1913 - 1990)
olej/płótno, 51 x 61 cm
sygnowany l.d.: 'N Gutman'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GUTMAN Natan (1913 - 1990)
GUTMAN Natan (1913 - 1990)
Martwa natura z bukietem kwiatów
akwarela/papier, 36,6 x 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'N Gutman'
GUTMAN Natan (1913 - 1990)
olej/płótno, 54,5 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'N. Gutman'
GUTMAN Natan (1913 - 1990)
gwasz/papier, 45 x 37 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'N.Gutman'
GUTMAN Natan (1913 - 1990)
GUTMAN Natan (1913 - 1990)