BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
To, co widzimy i co nam się zdaje, jest jedynie snem, snem we śnie, 2018
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Martyna Borowiecka | 100x80 cm | 2018 | "What we see and what we seem are but a dream, a dream within a dream'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
2016 - wystawa zbiorowa "FRESZ Moduł", Fresz Gallery, Kraków (pomysłodawca i kurator wystawy - Martyna Borowiecka)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płótno, 111 x 110 cm,
opisany na odwrocie: ' MARTYNA | BOROWIECKA | "STRETCH II" | 111 x 110 cm | 2014 r. | olej na płótnie" '
Obraz "Stretch II" został nagrodzony Specjalnym Honorowym Wyróżnieniem przyznanym przez Jury 5 Ogólnopolskiego Konkursu na Obraz dla Młodych Malarzy im. Mariana Michalika organizowanego przez Miejską Galerię Sztuki w Częstochowie, wystawa - Sala Gobelinowa, 12.04-18.05.2014 r.
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
Okno 12, 36 x 31 cm;
Okno 2, 34,5 x 30 cm;
Okno 8, 36,5 x 30 cm,
tryptyk, 2011, olej na płótnie,
sygn. na odwrocie: M. Borowiecka
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płyta, 120,5x86 cm
opisany na odwrocie: M. Borowiecka 2010/2011 rok III p. prof. A. Wsiołkowski III
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
Trawa z cyklu Wokół mnie, 2012
olej, płótno, 115 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim 2012
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płótno, 115x110 cm
opisana na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA 2012 R TRAWA 115x110 cm olej na płótnie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
grafit/płyta, 105 x 110 cm
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płyta, 120 x 85 cm,
sygn. na odwrocie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płyta, 120x85 cm
opisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA "MATERIA I" 2009 r. olej na płycie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
Martwa natura ze skrzynką, 2011
olej, płótno, 130x115 cm
opisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA 2011 R. "MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ" 130X115cm olej na płótnie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płótno, 115 x 120 cm,
sygn. na odwrocie; 2013