1 zł
2 600 000 zł

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wszystko jest energią, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | "Wszystko jest energią" 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Raj utracony, 2019

Olej na płótnie, 120 cm x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Kwiaty polskie, 2019r.

olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Nie potrafię przypomnieć sobie twojej twarzy 2, 2019

Olej na płótnie, 100 cm x 150 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret intymny, 2019 r.

olej na płótnie, 150 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Łukasz | Jankiewicz | 2019 r. | Portret intymny’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny kobiety, 2019

olej, płótno 150 × 100 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz, portret emocjonalny kobiety, 2019 Łukasz Jankiewicz

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny 5, 2019

olej/płótno, 80 x 100cm,
sygnowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019Wrocław | Krajobraz Tropikalny'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Barwy odkryte

Olej, płótno, 120 x 90 cm, 2019.

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny 3, 2019

olej, płótno, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

PORTRET EMOCJONALNY KOBIETY 6, 2019

olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret Emocjonalny kobiety *Anna*, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrociu p.g. 'Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny kobiety | nr 1'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret Emocjonalny Kobiety, 2019

olej, płótno, 150 × 100 cm,
sygn.na odwrocie: ŁUKASZ JANKIEWICZ 2019, WROCŁAW

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny kobiety, 2019 r.

olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Ociekająca szczęściem, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm, na odwrociu autorski certyfikat autentyczności

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret intymny, 2018

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret intymny 2, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ JANKIEWICZ 2019 WROCłAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

PORTRET INTYMNY, 2019

olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Narodziny Venus, 2019 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁUKASZ JANKIEWICZ WROCŁAW 2019'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W otchłani, 2018 r.

olej na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Łukasz Jankiewicz, 2018, Wrocław’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret impresjonistyczny, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ Jankiewicz | 2017 | WROCŁAW | Portret | Impresjonistyczny'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

PAPIEROWA STRONA KSIĘŻYCA, 2018

olej na płótnie, 100 x 80 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Narodziny Venus II, 2018 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019 | WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret intymny, 2018 r.

olej/płótno, 100x x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2018 WROCŁAW | Portret intymny'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Zrzucając maskę, 2018 r.

olej na płótnie, 100 x 70 cm
Opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz 2018 Wrocław „Zrzucając maskę”’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

SŁONECZNA STRONA KSIEŻYCA, 2018

olej na płótnie, 100 x 80 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny, 2018

olej na płótnie, 80x100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Ostatnie zauroczenie, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 Wrocław'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

OSTATNIE ZAUROCZENIE, 2018

olej na płótnie, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Medytacje, 2018

olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Bogini kobiecości, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 | WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Ostatnie spotkanie, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

OSTATNIE SPOTKANIE, 2018

olej na płótnie, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Ostatni dzień lata, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Czekając na słońce, 2018

olej na płótnie, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny kobiety, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | Portret emocjonalny | 2018 WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

CZEKAJĄC NA SŁOŃCE, 2018

olej na płótnie, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wszechświat, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Zniewolony umysł pracownika korporacji, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | WROCŁAW 2017 | Zniewolony umysł pracownika | korporacji'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 14, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

PORTRET EMOCJONALNY, 2018

olej na płótnie, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny - wykluczony 2, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | Portret emocjonalny | Wykluczony II'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

PORTRET EMOCJONALNY, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | Portret | 2017 Wrocław '

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Lekkość bytu z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 150 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny lekkość bytu WROCŁAW 2017’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt emocjonalny, 2017

olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny - wytrwaj, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Portret emocjonalny | Łukasz Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | "WYTRWAJ"'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt emocjonalny 5, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny w otchłani, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | w otchłani | 2017 WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W konflikcie z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny 2017 WROCŁAW’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt emocjonalny, 2018

Olej na płótnie, 90 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny - pożar słów, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny - pożar słów | 2017 | WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Frida, 2017

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Twarze i maski 2018

Olej na płótnie, 100 x 70 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret Emocjonalny -Ukryte pragnienia, 2017r.

olej na płótnie, 150x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny Ukryte pragnienia 2017 WROCŁAW’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 2, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 | WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Ostatnie takie lato, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Światła miast, 2017 r.

olej/płótno, 100 × 70 cm,
sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz 2012 "Światła Miast"'

* Podlega opłacie Droit de suite

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 6, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | - Odrzucenie | 08.08.2017 WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W poszukiwaniu koloru, 2017

olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn.

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Toskania, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny - Dwoistość kobiecej natury, 2017r.

olej na płótnie, 150x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘2017 WROCŁAW Łukasz Jankiewicz, Portret emocjonalny - Dwoistość kobiecej natury’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Spokój, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jankiewicz | Łukasz 2017 | WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt emocjonalny, 2017

Olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W konflikcie, 2017r.

olej na płótnie, 100x150 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny 2017 WROCŁAW’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 3, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | WROCŁAW 2017'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny, 2017

Olej na płótnie, 120 x 80 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Krajobraz Tropikalny, 2017

olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wschody, 2017

olej, płótno, 90 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Twarze i Maski 2, 2017

Olej na płótnie, 120 x 80 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny II, 2017r.

olej na płótnie, 120x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny II, 2017 WROCŁAW 120/90cm Olej na płótnie’

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Jesteś kolorem, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 10 IV 2017 | WROCŁAW | "Jesteś kolorem"'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Zachody 2017

Olej na płótnie, 80 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret impresjonistyczny, 2017r.

olej na płótnie, 150x100cm.

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Światła miast, 2017 r.

olej/płótno, 100 × 70 cm,
sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: "Łukasz Jankiewicz 2012 "Światła Miast""

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 2017

Olej na płótnie, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny II, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2017 | Portret Emocjonalny II'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny, 2017

olej na płótnie, 100x150 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Jesteś kolorem, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | "Jesteś kolorem" '

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny, 2017 r.

olej/płótno, 100 × 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Łukasz Jankiewicz 2017 WROCŁAW "Krajobraz tropikalny""

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Twarze i maski, 2017

Olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Dwoistość kobiecej natury, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | WROCŁAW 2017 | "Dwoistość kobiecej natury"'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Czekając na słońce 2, 2016

olej na płótnie, 150x100 cm,

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny, 2016

olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Jesteś kolorem 2 2016

Olej na płótnie, 100 x 150 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Czekając na słońce, 2016

olej na płótnie, 150x100 cm,

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Nieuchronny koniec lata, 2016

Olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Metamorfozy, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'METAMORFOZY | Łukasz Jankiewicz | WROCŁAW 2016 listopad'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt 2, 2016

olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Młody las, 2016

olej, płótno, 90 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W poszukiwaniu koloru VI, 2016

olej na płótnie, 150x100cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Pejzaż tropikalny, 2016

olej na płótnie, 70x80 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W poszukiwaniu koloru IV, 2016

Olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Koincydencja, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz Wrocław 2016'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Narodziny Venus, 2016

olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt 1, 2016

olej, płótno, 90 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Dual, 2016

olej na płótnie, 100x150cm,

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Barwy niedokończone, 2016

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W poszukiwaniu koloru, 2016

Olej na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Poszukiwanie nieskończoności, 2016

olej na płótnie, 150x100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

akryl, płótno, 120 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W poszukiwaniu koloru I, 2016

Akryl na płótnie, 150 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W poszukiwaniu koloru I, 2016

Akryl na płótnie, 150x100cm
Opisany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Twarze i maski, 2016

Olej na płótnie,120 x 80 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Barwy niedokończone, 2016

olej na płótnie, 150x100cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wschody - zachody, 2016

Olej na płótnie, 100 x 150 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Dwoistość, 2016 r.

olej/płótno
90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Dwoistość kobiecej natury | 2016 WROCŁAW'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

SYNERGIA, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wschody, 2016

olej na płótnie, 90x120 cm,

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Niepewność

Olej na płótnie, 80 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Symbioza 6, 2015

olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Symbioza 3, 2015

olej na płótnie 120x90 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2015 listopad Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Podwójna tożsamość 2, 2016

olej na płótnie 120 x80 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2016 styczeń Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Symbioza 2, 2015

akryl, płótno, 120 x 80 cm,

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wschód, 2015

Akryl na płótnie, 90 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Luty – symbioza 10, 2015

Akryl na płótnie, 100 x 130 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Symbioza 5, 2015

Olej na płótnie, 90x120 cm
Opisany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Dwoistość, 2015 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2015 WROCŁAW | Dwoistość kobiecej natury'

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W Sopocie nad morzem, 2015 r.

akryl, płótno, 120 x 80 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Symbioza 1, 2015

akryl na płótnie 120x80 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Symbioza 1 20.10.2015 Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Symbioza, 2015

olej na płótnie 120x90 cm
opisany na odwrocie: "Łukasz Jankiewicz 28 sierpień Wrocław"

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wenecja nocą

olej na płótnie, 100 x 70 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Poranek, 2015

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 28.09.2015 Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Początek i koniec, 2015 r.

olej, płótno, 130 x 100 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Koniec lata, 2015

olej na płótnie 120x90 cm
sygnowany na odwrocie prawy dolny róg: Łukasz Jankiewicz 31 sierpień 2015

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Środek lata, 2015

akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt 3. Przenikanie, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ŁUKASZ JANKIEWICZ WROCŁAW 2015 SIERPIEŃ`

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

NIKE 2015

olej na płótnie 130x100 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2015.08.08

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wschód, 2015

akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt = Przenikanie

akryl na płótnie, 80 x 120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Carnis, 2015

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Monofobia (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x120 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

OTIUM, 2015

olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2015 Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Symbioza, 2015 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz 15.04.2015`

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

RAZEM, 2015

olej na płótnie 100x140 cm
opisany na odwrocie: ŁUKASZ JANKIEWICZ 2015 WROCŁAW

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Samotność

akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d. Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław 2015

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Muzyka jest Twoim jedynym przyjacielem, 2015

akryl na płótnie 90x120 cm,
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 15.04.2015 / Żółte i czerwone, seledynowe. Na błękitnym. / Z nich wypadną dźwięki, potoczą się. / Potem wypełnią uszy, oddech, głowę. / Będziesz nimi, one będą tobą. / Ten rytm, wasze rytmy. Splątanie. / Ewa Świac, Katowice 2015

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Kohabitacja, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz | 2015 WROCŁAW`

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Moonlight Drive 2015

olej na płótnie 100x100 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 26.02.2015 Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Antagonistki, 2015

olej, płótno, 80 x 70 cm, 80 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 26.02.2015 Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Nie potrafię przypomnieć sobie Twojej Twarzy, 2015

olej na płótnie,
100x140 cm,
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 15 luty 2015

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Spełnienie, 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 90 cm

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Efekt synergii, 2014

olej na płótnie
80x120 cm
Sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Żółta zima, 2014

akryl, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Czekając na słońce, 2014

olej na płótnie,
100x70 cm,
opisany na odwrocie Łukasz Jankiewicz Wrocław 2014-11-28. "W pierwszym blasku raju. Biegniemy nad morze Stojąc tam, na brzegu wolności Czekają na słońce / JimMorrison

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Dwoistość natury, 2014 r.

akryl/płótno, 90 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2014`

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Dwoistość kobiecej natury, 2014

akryl na płótnie, 120x90 cm
Sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

NY

akryl, płótno, 80 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław 2014

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Karnawał w Wenecji, 2014

akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wenecja - wschód słońca, 2014

akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Skąpana słońcem, 2014

akryl na płótnie
90x80 cm
Sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt - za parawanem, 2014

akryl na płótnie, 90x110 cm
sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Upojne lato, 2014

akryl, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Gejsza, 2014

akryl na płótnie
80x90 cm
Sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Rondo Regana - Wrocław nocą, 2014

akryl na płótnie
70x90 cm
Sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

made in Japan, 2014

akryl na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Kobieta z różem na ustach, 2014

akryl na płótnie, 90x70 cm,
Sygnowany z tyłu

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Port o zachodzie słońca, 2014

akryl na płótnie, 70x100 cm
sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Twarz , 2013

akryl na płótnie, 80x70 cm
sygnowany na odwrocie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt 3, 2013

akryl na płótnie, 90x60 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2013 Wrocław

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

NY, 2013

Akryl na płótnie, 80 x 140 cm
Sygnowany na odwrocie, prawy dolny róg

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Zawstydzenie, 2013

akryl na płótnie,
90x60 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2013 tytuł Zawstydzenie

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Wenecja 1 - czerwień dnia, 2013

akryl na płótnie,
60x80 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2013 tytuł Wenecja

JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Sen, 2013

akryl na płótnie
50x70 cm
Sygnowany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 20 lipiec 2013 Wrocław

liczba obiektów: 172