JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Wszystko jest energią, 2019 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | "Wszystko jest energią" 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 120 cm x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Nie potrafię przypomnieć sobie twojej twarzy 2, 2019
Olej na płótnie, 100 cm x 150 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 150 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Łukasz | Jankiewicz | 2019 r. | Portret intymny’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny kobiety, 2019
olej, płótno 150 × 100 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz, portret emocjonalny kobiety, 2019 Łukasz Jankiewicz
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 80 x 100cm,
sygnowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019Wrocław | Krajobraz Tropikalny'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
PORTRET EMOCJONALNY KOBIETY 6, 2019
olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret Emocjonalny kobiety *Anna*, 2019 r.
olej/płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrociu p.g. 'Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny kobiety | nr 1'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret Emocjonalny Kobiety, 2019
olej, płótno, 150 × 100 cm,
sygn.na odwrocie: ŁUKASZ JANKIEWICZ 2019, WROCŁAW
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny kobiety, 2019 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Ociekająca szczęściem, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 80 cm, na odwrociu autorski certyfikat autentyczności
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 90 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ JANKIEWICZ 2019 WROCłAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁUKASZ JANKIEWICZ WROCŁAW 2019'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Łukasz Jankiewicz, 2018, Wrocław’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret impresjonistyczny, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ Jankiewicz | 2017 | WROCŁAW | Portret | Impresjonistyczny'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
PAPIEROWA STRONA KSIĘŻYCA, 2018
olej na płótnie, 100 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100x x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2018 WROCŁAW | Portret intymny'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 100 x 70 cm
Opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz 2018 Wrocław „Zrzucając maskę”’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
SŁONECZNA STRONA KSIEŻYCA, 2018
olej na płótnie, 100 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 80x100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 Wrocław'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny kobiety, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | Portret emocjonalny | 2018 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Zniewolony umysł pracownika korporacji, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | WROCŁAW 2017 | Zniewolony umysł pracownika | korporacji'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 14, 2018 r.
olej/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - wykluczony 2, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | Portret emocjonalny | Wykluczony II'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | Portret | 2017 Wrocław '
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Lekkość bytu z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny lekkość bytu WROCŁAW 2017’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - wytrwaj, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Portret emocjonalny | Łukasz Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | "WYTRWAJ"'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny w otchłani, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | w otchłani | 2017 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
W konflikcie z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny 2017 WROCŁAW’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 90 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - pożar słów, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny - pożar słów | 2017 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret Emocjonalny -Ukryte pragnienia, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny Ukryte pragnienia 2017 WROCŁAW’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 2, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 × 70 cm,
sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz 2012 "Światła Miast"'
* Podlega opłacie Droit de suite
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 6, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | - Odrzucenie | 08.08.2017 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn.
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 70 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - Dwoistość kobiecej natury, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘2017 WROCŁAW Łukasz Jankiewicz, Portret emocjonalny - Dwoistość kobiecej natury’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jankiewicz | Łukasz 2017 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 100x150 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny 2017 WROCŁAW’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 3, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | WROCŁAW 2017'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 120 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - ukryte pragnienia, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 120 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny II, 2017r.
olej na płótnie, 120x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny II, 2017 WROCŁAW 120/90cm Olej na płótnie’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 10 IV 2017 | WROCŁAW | "Jesteś kolorem"'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 80 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret impresjonistyczny, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm.
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 × 70 cm,
sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: "Łukasz Jankiewicz 2012 "Światła Miast""
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny II, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2017 | Portret Emocjonalny II'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 100x150 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | "Jesteś kolorem" '
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 × 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Łukasz Jankiewicz 2017 WROCŁAW "Krajobraz tropikalny""
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Dwoistość kobiecej natury, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | WROCŁAW 2017 | "Dwoistość kobiecej natury"'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 150x100 cm,
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 100 x 150 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 150x100 cm,
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'METAMORFOZY | Łukasz Jankiewicz | WROCŁAW 2016 listopad'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
W poszukiwaniu koloru VI, 2016
olej na płótnie, 150x100cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
W poszukiwaniu koloru IV, 2016
Olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz Wrocław 2016'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 90 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 100x150cm,
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Poszukiwanie nieskończoności, 2016
olej na płótnie, 150x100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 150x100cm
Opisany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie,120 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 150x100cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 100 x 150 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno
90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Dwoistość kobiecej natury | 2016 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 90x120 cm,
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 80 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 120x90 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2015 listopad Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 120 x80 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2016 styczeń Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 90 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 90x120 cm
Opisany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2015 WROCŁAW | Dwoistość kobiecej natury'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie 120x80 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Symbioza 1 20.10.2015 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 120x90 cm
opisany na odwrocie: "Łukasz Jankiewicz 28 sierpień Wrocław"
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 100 x 70 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 28.09.2015 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 130 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 120x90 cm
sygnowany na odwrocie prawy dolny róg: Łukasz Jankiewicz 31 sierpień 2015
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ŁUKASZ JANKIEWICZ WROCŁAW 2015 SIERPIEŃ`
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 130x100 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2015.08.08
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2015 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz 15.04.2015`
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 100x140 cm
opisany na odwrocie: ŁUKASZ JANKIEWICZ 2015 WROCŁAW
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d. Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław 2015
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Muzyka jest Twoim jedynym przyjacielem, 2015
akryl na płótnie 90x120 cm,
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 15.04.2015 / Żółte i czerwone, seledynowe. Na błękitnym. / Z nich wypadną dźwięki, potoczą się. / Potem wypełnią uszy, oddech, głowę. / Będziesz nimi, one będą tobą. / Ten rytm, wasze rytmy. Splątanie. / Ewa Świac, Katowice 2015
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz | 2015 WROCŁAW`
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 100x100 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 26.02.2015 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 80 x 70 cm, 80 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 26.02.2015 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Nie potrafię przypomnieć sobie Twojej Twarzy, 2015
olej na płótnie,
100x140 cm,
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 15 luty 2015
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie
80x120 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie,
100x70 cm,
opisany na odwrocie Łukasz Jankiewicz Wrocław 2014-11-28. "W pierwszym blasku raju. Biegniemy nad morze Stojąc tam, na brzegu wolności Czekają na słońce / JimMorrison
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 90 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2014`
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Dwoistość kobiecej natury, 2014
akryl na płótnie, 120x90 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław 2014
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 90x110 cm
sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie
80x90 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Rondo Regana - Wrocław nocą, 2014
akryl na płótnie
70x90 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Kobieta z różem na ustach, 2014
akryl na płótnie, 90x70 cm,
Sygnowany z tyłu
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 70x100 cm
sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 80x70 cm
sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 90x60 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2013 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 80 x 140 cm
Sygnowany na odwrocie, prawy dolny róg
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie,
90x60 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2013 tytuł Zawstydzenie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Wenecja 1 - czerwień dnia, 2013
akryl na płótnie,
60x80 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2013 tytuł Wenecja
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie
50x70 cm
Sygnowany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 20 lipiec 2013 Wrocław