DOMBEK-RYBCZYŃSKA Iwona (ur. 1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘I. Dombek Rybczyńska 2017 "Somnium"’
Czuję dzikość w sercu, 2017 r.
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Iwona Dombek Rybczyńska 2017 r. "Czuję dzikość w sercu"’
Olej na płótnie, 100 x 100 cm
Olej na płótnie, 120 x 90 cm
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
olej na płótnie, 70 x 90cm
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: 2015 r. Iwona Dombek-Rybczyńska "Inna"
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Iwona Dombek-Rybczyńska Cartea 2015
olej/płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Iwona Dombek-Rybczyńska 2013
olej, płótno, 70x90 cm
opisany na odwrocie: Iwona Dombek Rybczyńska Gorący dzień
olej, płótno, 70x120 cm
opisany na odwrocie: Iwona Dombek Rybczyńska 2010 r. "Blanca"
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Iwona Dombek-Rybczyńska "Szybkie śniadanie"