FALKOWSKI Lucjan (1911 - 1979)
SUD-AMERIKA LINIE, 1934 r.
litografia/papier, 100 x 70 cm
sygnowany w druku l.g.: 'W. FALKOWSKI'
druk: Lit. Art. W. Główczewski, Warszawa oraz oznaczenia: '13. 522'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 66 x 45,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: L.Falkowski 75
akwarela, karton, wym. 46 x 67 cm,
sygn. i dat. p.d.: L.Falkowski 74
Akwarela, papier, 45 x 66 cm (w świetle p-p)
Na odwrocie opis autorski dwie pieczęcie: Biura Handlu Zagranicznego Przedsiębiorstwa Państwowego DESA i zaświadczenie Urzędu Konserwatorskiego m. st. Warszawy i nalepka wystawowa Przedsiębiorstwa Państwowego DESA z opisem pracy
Akwarela, papier, 43 x 65 cm ( w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: L.FALKOWSKI
Na odwrocie dwie pieczęcie: Biura Handlu Zagranicznego Przedsiebiorstwa Państwowego DESA i zaświadczenie Urzędu Konserwatorskiego m. st. Warszawy i dwie nalepki Przedsiebiorstwa Państwowego DESA z wystawy we Frankfurcie