SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 47 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'Andre Sas'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Format 50/50 cm No 26/30 + 2FA | Andre Sas | Beatles 1964''
pieczęć autorska na odwrociu: 'Photo Andre Sas'
pieczęć z nazwą na odwrociu: 'GALERIE GRACE RADZIWILL'
ed. 26/30
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAS Andre (ur. 1928)
Brigitte Bardot, lata 60. XX w.
fotografia czarno-biała, papier barytowy
48x48 cm
sygnowany p.d. "andre sas", na odwrocie nalepka Galerie Grace Radziwill
SAS Andre (ur. 1928)
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 53,2 x 37 cm
sygnowany p.d., sucha pieczęć autorska l.d.
na odwrociu sygnatura i pieczęć: 'Photo Andre Sas'
edycja 2/20
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 55 x 40 cm
na przodzie sygnowany i sucha pieczęć autorska
edycja 3/30
SAS Andre (ur. 1928)
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on photographic paper, 53.2 x 37 cm
signed lower right, artist’s embossed seal lower left
signature and seal 'Photo Andre Sas' on the reverse
edition 2/20
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper, 55 x 40 cm
signature and artist’s embossed seal
signature and seal on the reverse: 'Photo Andre Sas'
edition 3/30
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 45 x 45 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paris 1962 | 5/3. | Andre Sas'
na odwrociu pieczęć autorska, pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 45,5 x 45,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BB Paris 1962 | N. 2/20 | Andre Sas'
na odwrociu dwie pieczęci autorskie, pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 49 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '7/12 | Andre Sas'
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 41,2 x 28,4 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Andre Sas | 8/30 + 2 EA'
na odwrociu pieczęć autorska, pieczęć kolekcjonerska i pieczeć wystawowa
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
wydruk pigmentowy/papier barytowy, 50,5 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paris 1964 | No 2/30 | Andre Sas'
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper , 45 x 45 cm
signed, dated and described on the reverse:
'Paris 1962 | 5/3. | Andre Sas'
artist's stamp, collector's stamp and gallery stamp on the reverse
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper, 45.5 x 45.5 cm
signed, dated and described on the reverse: 'BB Paris 1962 | N. 2/20 | Andre Sas'
two artist's stamps, collector's stamp and gallery stamp on the reverse
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper
, 49 x 50 cm
signed and described on the reverse: '7/12 | Andre Sas'
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
, 41.2 x 28.4 cm
signed and described on the reverse: 'Andre Sas | 8/30 + 2 EA'
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper, 50.5 x 50 cm
signed, dated and described on the reverse: 'Paris 1964 | No 2/30 | Andre Sas'
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 2/20, fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 30 x 92 cm
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 2/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu opisana: `Paris Janvier 1965 | 2/20` oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill` ,`Grace Radziwill`, `Andre Sas`
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 3/20, fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 35 x 90 cm
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 3/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu opisana: `Varsailles Avril 1965 | 3/20` oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill` ,`Grace Radziwill`, `Andre Sas`
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 18/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 61 x 57 cm
sygnowany l.d.: `Andre Sas`, sygnowany p.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu opisany: `Alain Delon, Romy Schneider, A. (nieczytelne) | No 18/30, sygnowana: Andre Sas`, pieczęcie: `Grace Radziwill`, `Galerie Grace Radziwill`, `Photo Andre Sas`
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 12/20
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 49 x 49 cm
sygnowany p.d.: `Andre Sas`
na odwrociu: `Photo Andre Sas |Pierre Cardin et Alain Delon | No 12/20, sygnatura: (nieczytelna), pieczęci: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`, sucha pieczęć autorska `SAS`, `Photo Andre Sas`
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 11/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 44 x 35,5 cm
sygnowany p.d.: (nieczytelny), sygnowany l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu pieczęcie: `Grace Radziwill`, `Grace Radziwil`, | `Photo André Sas`, długopisem 11/30, sucha pieczęć autorska: `SAS`
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 8/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50 x 49 cm
sygnowany p.d.: (nieczytelny) 11/30, sygnowany l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: Brigitte Bardot | Samy Frey | 1960| No 8/30, Andre Sas, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`, `Photo Andre Sas`
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 4/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50,5 x 40,5 cm
sygnowana p.d. `Andre Sas 4/30`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 4/30 Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 11/20
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 60 x 61 cm
sygnowana p.d. `Andre Sas 11/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 11/20`, sygnowany: `Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 18/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 59 x 57,5 cm
na odwrociu: `EDITH PIAF, ALAIN DELON | 18/30`, sygnowana: `Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 5/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 69 x 47,5 cm
sygnowana p.d. `Andre Sas 5/30`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 5/30 | Belmondo 1968`, sygnowany: `Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/30
sygnowana p.d.: `Andre Sas 1/30, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `Andre Sas, 1/30, URSULA ANDRESS`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 53 x 35 cm
sygnowana p.d. `Andre Sas, 1/30`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `Avril 1963 Versailles`, 1/30, pieczęć: `Photo Andre Sas, Galerie Grace Radziwill`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/50
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50 x 50,5 cm
sygnowana l.d.: `Andre Sas 1/50`, p.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 1/50 | Paris Janvier 1964`, pieczęć: `Photo Andre Sas, Galerie Grace Radziwill`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 2/20
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 47,5 x 36,5 cm (arkusz)
na odwrociu podpis: `Andre Sas, 2/20, Paris circa 1960`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
Yves Montand i Simone Signoret
lifetime print, 10/20
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50 x 40 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 10/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 10/20, podpis: Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 6/12
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 40 x 30,5 cm (arkusz)
sygnowana l.d.: `Andre Sas, 6/12`
na odwrociu: `6/12 + 2 EA`, podpis: `Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 12/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50,5 x 40 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas`, l.d.: `12/30`, sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `AUDREY HEPBURN PARIS CA 1960, 12/13 + 2 EA`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill`
Estymacja: 2 000 - 5 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 8/20
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50,5 x 40,5 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 8/20`, l.d.: sucha pieczęć autorska `SAS`
na odwrociu: `Andre Sas, 8/20`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 5/15
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 40 x 50 cm (arkusz)
sygnowana l.d.: `Andre Sas, 5/15`, p.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `E. Piaf, No 5/15`, podpis: `Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 5 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 13/20
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 52 x 52,5 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas 13/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `13/20 + 2 EA, BRIGITTE BARDOT PARIS 1960`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/25
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50 x 50 cm (arkusz)
sygnatura p.d.: `Andre Sas`, l.d.: `1/25`, sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `1/25`, podpis: `Andre Sas, PARIS 1962`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 6/30
sygnowana p.d.: `Andre Sas`, l.d.: `6/30`, sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `6/30`, podpis: `Andre Sas, PARIS 1962`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/50
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50,5 x 50 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 1/50`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 1/50, VERSAILLES FRANCE 1963`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 21/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 33 x 50 cm (arkusz)
sygnowana l.d.: `Andre Sas, 21/30`, p.d. sucha pieczęć autorska `SAS`
na odwrociu: `21/30, VERSAILLES FRANCE AVRIL 1963`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 8/30
sygnowana l.d.: `Andre Sas, 8/30`, p.d. sucha pieczęć autorska: `SAS` na odwrociu: `8/30, PARIS JANVIER 1964`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/50
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50 x 50,5 cm (arkusz)
na odwrociu: `No 1/50, PARIS JANVIER 1964`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 42 x 64,5 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 1/30`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 1/30, 1963 VERSAILLES FRANCE`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 2/50
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy naklejony na płytę aluminiową, 80 x 100 cm (arkusz)
sygnowana p.d: `Andre Sas, 2/50`
na odwrociu nalepka: `Photo Andre Sas, Les Beatles Versailles avrli 1963, tirage format: 80/100 cm, No 2/50 + 2 EA, podpis: Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 28/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy naklejony na płytę aluminiową, 100 x 100 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 28/30`
na odwrociu nalepka: `Photo Andre Sas, Les Beatles Paris janvier 1964, tirage format: 100/100 cm, No 28/30 + 2 EA, podpis: Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 2/30
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 2/30`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `2/30, 1963 VERSAILLES FRANCE`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 4/30
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 4/30`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `PARIS JANVIER 1964, 4/30`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 1/50
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 50 x 51 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Ande Sas, 1/50`, l.d.: sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `No 1/50, Paris Janvier 1964`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 9/12
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 38 x 48,5 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas`, l.d.: `9/12`, sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu: `GRACE KELLY`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 5/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 40,5 x 60 cm (arkusz)
sygnowana p.d.: `Andre Sas`, l.d.: `5/30`, sucha pieczęć autorska: `SAS` na odwrociu: `Andre Sas, 5/30`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 13/20
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 13/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS` na odwrociu: `Steve Mac Queen Paris, No 13/20, Andre Sas`, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill, Photo Andre Sas`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł