GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 100 cm x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany l. d. róg: ‘D. Grajek 2019’
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 120 cm x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘D. Grajek 2018’
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. l.d.: D. Grajek 2019
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'D. GRAJEK 2017'
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm,
2018 r., sygn. l.d.: D. Grajek 2018.
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
sygn. p.d.: D. Grajek 2017.
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie, 120x80 cm,
sygnowany na odwrocie
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej/ akryl na płóttnie, 80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej/akryl/płótno, 80 x 120,
sygnowany p.d: "D. Grajek 2016"
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie, 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, płótno, 80 x 120 cm, 2016
sygn. p.d.: D. Grajek 2016.
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej/ akryl na płótnie, 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Łodzie na Costa Brava..., 2016
olej, płótno, akryl, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, olej na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej na płótnie, 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: D. Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: D. Grajek 2016.
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie,120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 100 x 140 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: D.Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, tusz na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d. D.Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d. D. Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. l.d.: D Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Don Kichot i Dulcynea..., 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie 70x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: D. Grajek `15
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x120 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: DGrajek 2015, opisany na odwrocie: "CZERWONA SUKIENKA" 2015 oraz monogramem
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x120 cm
sygnowany z przodu lewy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Olej na płótnie, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 140x100 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: D. Grajek 2015, opisany na odwrocie: "CHIMERA I ZEUS" DGrajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Królewna i rycerze..., 2015 r.
akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Popołudnie nad Grande Jatte 2015
Akryl na płótnie, 140 x 100 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 120 x 90 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl,olej na płótnie 80x120 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 70 x 100 cm
sygn. l. d.: D. Grajek 2015 oraz na odwrocie: John i panna młoda D. Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80x120
sygn. l. d.: DGrajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie 80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 70x100 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie 80x120 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn.: l.d. Dariusz Grajek 2015; opisany na odwrocie: D. GRAJEK "MONA LIZA W LUWRZE ..." 2015 120x80
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
2015
sygn. l. d. : D Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
2015
sygn. l. d. : D Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie,
80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie,
80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
40x50 cm,
sygnowany z przodu, lewy dolny róg, na odwrocie autorska nalepka
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie, 80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 40x40 cm
sygn. p.d., odpisany na odwrocie "Młoda para"
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno 120x80 cm
sygn. l.d. D. Grajek 2014, opisany na odwrocie: DARIUSZ GRAJEK 120x80 "THANK YOU JOHN..." 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie, 80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej na płótnie
80x120 cm
Sygnowana z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej na płótnie
80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl, werniks, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: "NA KARUZELI ..." 2014 D.Grajek
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
70x100 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie
80x120 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek Aeroplan 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie
40x60 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek Nadmorski spacer 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie, 80x120 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: "Gracze w kasynie" D. Grajek 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie "Pani w kapeluszu" D. Grajek 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 60x40 cm,
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek "Wenecja" 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80x120 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek "Kochankowie" 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie, 40x60 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl,olej na płótnie, 40x50 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl i olej na płótnie, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl i olej na płótnie, 70 x 100 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
80x120 cm,
sygnowany l.d. I opisany na odwrocie "Panna i parasole..." D. Grajek 2013 120x80
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
80x120,
sygnowany p.d. opisany na odwrocie "Błędne koła czyli.." 120x80 D. Grajek
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Kraina pieczonych gołąbków, 2013
Olej i akryl na płótnie
40x60 cm
Sygnowany l.d.: D. Grajek 2013 i opisany na odwrocie: Kraina pieczonych gołąbków 60x40 D. Grajek 2013
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
80x120 cm
Sygnowany p.d.: D. Grajek 2013 i opisany na odwrocie: Śniadanko na trawie 120x80 D. Grajek 2013
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Olej i akryl na płótnie
120x80 cm
Naklejka na odwrocie: "Zwariowany bicykl"/ 120x80/ 2013/ mix olej
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Olej i akryl na płótnie
50x40 cm
Naklejka na odwrocie: "Budowniczowie Manhattanu"/ 50x40/ 2013/ mix olej - akryl/ Dariusz Grajek/ Artysta Plastyk/ tel. 602792182/tycjan100@interia.pl
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)