HAJMAN Mateusz (ur. 1991)
30x20 cm / fotografia na papierze barytowym
Sygnowane na odwrocie: Hajman
Nakład 3+2AP
cena wywoławcza: Wykup abonament
HAJMAN Mateusz (ur. 1991)
30x20cm / fotografia na papierze barytowym
Sygnowane na odwrocie: Hajman
Nakład 3+2AP
HAJMAN Mateusz (ur. 1991)
10,8x8,5 cm, w ramie 30x20 cm / fotografia, instax
Instax, unikat wykonany w Galerii Szara w Katowicach.
HAJMAN Mateusz (ur. 1991)
fotografia barwna/papier fotograficzny, 40 x 60 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany: `Mateusz Hajman`
HAJMAN Mateusz (ur. 1991)
olej, akryl, technika własna/płótno, 40 x 60 cm (łącznie)
na odwrociu sygnowany (każda część)