KEMPA Adrian (ur. 1989)
Sytuacja portretowa, 2017, cykl Obiekty użytkowe
obiekt; zestaw luster, szafka, kosmetyki, płyta mdf, 80 x 65 x 14 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej, płótno, 100x121 cm
sygn.
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej, płótno, 50x80 cm
opisany na odwrocie: A. Kempa
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej, płótno, 50x70 cm
na odwrocie nalepka autorska
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: A.Kempa`10, opisany na odwrocie: A.Kempa "Starówka II" 50x70 2010r
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej/płótno, 700 x 100 cm
sygn. p. d. A. KEMPA 12
opisany na odwrocie: ADRIAN KEMPA
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej, płótno, 110x65 cm
na odwrocie nalepka autorska
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej, płótno, 50x80 cm
Sygn. AKempa `11
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A.Kempa `12, opisany na odwrocie: ADRIAN KEMPA
KEMPA Adrian (ur. 1989)
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `A.Kempa` 11`
na odwrociu opisany: `Adrian Kempa | Betwen Light and shadow | 2011`