BŁASZCZYK Aleksandra (ur. 1989, Łódź)
akwaforta 70x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, 70 x 100 cm, praca oprawiona
akryl, olej, technika własna/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ALEKSANDRA BŁASZCZYK | 2015'
akwaforta na hahnemuehle 300 g 30x42 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
akwaforta, 70 x 100 cm
akwaforta na hehnemuehle 300 g 30x42 cm
sygnowana z przodu prawy, dolny róg
akwaforta na hahnemuehle 300g 70x100 cm
Akwaforta, 70x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
akwaforta, papier, 1/15, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Aleksandra Błaszczyk 2015
Akwaforta, 70 x 100 cm
akwaforta, 70 x 100 cm
Czterech jeźdźców Apokalipsy, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `OLKA`
na odwrociu opisany: `OLKA | "CZTERECH JEŹDŹCÓW | APOKALIPSY" | 2014`
olej, technika własna/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `OLKA`
na odwrociu opisany: `OLKA | ALEKSANDRA BŁASZCZYK | "DRAPACZ CHMUR" | 2014`
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d. Aleksandra Błaszczyk oraz na odwrocie 2013
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `A. Błaszczyk`
na odwrociu opisany: `ALEKSANDRA BŁASZYK | "I" 2013`
olej/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `BŁASZCZYK | ALEKSANDRA | "MELANCHOLIA" | 2013`