BAKALARZ Adam (ur. 1989, Tychy)
brąz patynowany, 220 x 45 x 155 cm, waga ok. 150 kg,
sygn. na podstawie: 'BAKALARZ EA I/I'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
opisany na odwrocie: 'A. Bakalarz | 2019 | "BTNK"'
brąz patynowany, 235 x 50 x 50 cm, ed. 1/1,
sygn. 'A. Bakalarz 2019 1/1'
akryl/płótno, 60 x 80 cm
akryl/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A. Bakalarz | 2014 | "GO2"'
brąz patynowany
41,5 x 16 x 25 cm
sygn.: A. Bakalarz 2018 ABRZ 1/8
RO.104.80, z cyklu Zawodnicy, 2018
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'A. Bakalarz | 2018 | z cyklu zawodnicy | "RO.104.80"'
akryl, płótno 140 x 100 cm, opisany na odwrocie: 'A. Bakalarz | 2018 | "K27"'
Brąz/ bronze, 38x16cm
A. Bakalarz 2018 WPH 1/8
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
brąz patynowany, 35 x 44 cm,
sygn. na spodzie: 'A. Bakalarz K18 2018 | 1/8'
akryl, płótno, 130 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'A.Bakalarz | 2017 | "SNT63" | 130x160 cm'
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, wyprofilowana płyta MDF, 112 x 87 cm,
sygn. na odwrocie: 'A. Bakalarz 2017 FSNW'
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'A. Bakalarz | 2016 | "FL3" | 120 x 160'
akryl, płyta MDF, 163 x 112 cm,
sygn. na odwrocie
Tryptyk, Głowy XIII, XIV, XV, 2014
wklęsłodruki, papier, 3 x 100 x 70, e.a.,
sygn. l.d.
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. i opisane na odwrocie: A.Bakalarz 2016 "FS10A"
akryl, płótno, 120 x 180 cm,
sygn. na odwrocie: A.Bakalarz | 2015 | FL1
akryl/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `A. Bakalarz | 2014 | "K024" `
olej, płótno, 90 x 70 cm
K47.618 z cyklu Zawodnicy, 2015
akryl, płótno, 150 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `A. Bakalarz | 2015 | "FS07"
GA16.133 z cyklu Zawodnicy, 2015
akryl, płótno, 150 x 110 cm,
sygn. na odwrocie: A.Bakalarz 2015 GA16.133 z cyklu Zawodnicy
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: A. Bakalarz | 2015 | GA40.323
akryl/płótno, 130 x 95 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2015 | ``FS06`` `
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2014 | ``FS02```
akryl, płótno, 150 x 110 cm, sygn na odwrocie: A. Bakalarz 2014r. "G01".
akryl, płótno, 150x110 cm
BP128, z cyklu Zawodnicy, 2014
akryl, płótno, 150 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2014 | ``FS03```
W 967, Z cyklu `Zawodnicy`, 2014 r.
akryl/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2014 | cykl Zawodnicy | W 967`
akryl, płótno, 150 x 110 cm
akryl/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2014 | cykl zawodnicy | "M0203"`
akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 140 x 140 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz 2014`
akryl/płótno, 170 x 120 cm
na odwrociu opisany: A. Bakalarz | 2014 r.`
akryl/płótno, 120 x 170 cm
na odwrociu opisany: `A.Bakalarz | 2014r.`
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2014 r.`
akryl/płótno, 170 x 120 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2013 r.`
akryl/płótno, 160 x 120 cm
na odwrociu opisany: `A. Bakalarz | 2013`
akryl/płótno, 120 x 100 cm
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Memory, 2012 r.
akryl/płótno, 44 x 34 cm
na odwrociu opisany: `A.Bakalarz | 2012 r.`