JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
Olej/płótno, 60 x 80 cm
Sygnowany l.d.
opisany na odwrocie: Piotr Jakubczak|Kantor z cyklu lustra|60×80
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
Z cyklu lustra - Jerzy Duda Gracz
Olej/płótno, 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.
Opisany na odwrocie: Piotr Jakubczak|"Jerzy Duda Gracz"|z cyklu Lustra|2017|70×100
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
olej na płótnie, 66 x 75 cm
Sygnowany p. d. róg: monogram
Opisany na odwrocie:, „SKRZYDŁA” olej na płótnie, 2011 515785631 piotr_jakubczak@interia.pl’
Pieczęć autorska na odwrocie
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
akryl na płótnie, 50 x 90 cm