KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, papier
100 x 70 cm
sygn. na odwrocie
Making Fifties from her, 2017 r.
technika własna/płótno, 140 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu 'PIOTR KACHNY "MAKING FIFTIES FROM HER" 2017'
technika własna/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Box Office Bomb" 2018'
olej na płótnie, 145 x 130 cm
opisany na blejtramie: ‘Piotr Kachny ”So Sheer” 2018’
olej, emalia, płótno, 150 x 105 cm
olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 120 x 140 cm
olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 140 x 100 cm, datowany i opisany na odwrociu: ' "re:PUT_ACTION" 2017'
olej na płótnie, 120 x 150 cm
Opisany na ramie z tyłu: ‘Piotr Kachny „Legathy” 2017’
olej na płótnie, 140 x 100 cm
olej na płótnie, 145 x 130 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny „So Sheer” 2018’
olej, płótno, 140 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 150 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny | "PictureShow" | 2017'
olej na płótnie, 120 x 100 cm
olej na płótnie, 120 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny "Vene_Reum" 2017’
olej na płótnie, 135 x 115 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny "Set on" 2017’
olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Piotr Kachny "MaryLP" 2017'
olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny ''ChouCroute'' 2018'
Olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 100 x 80 cm
olej, spray, technika mieszana/płótno, 140 x 140 cm
olej, emalia ftalowa na płótnie 160x100
olej, emalia ftalowa na płótnie, 100x160 cm
olej, emalia olejno ftalowa/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Infinitum Gloriae" 2017'
olej, emalia olejno-stalowa, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
Anatomy in reSpEX_table clothing, 2016
olej, płótno, 130 x 120 cm
sygn. na odwrociu
olej, emalia olejno-ftalowa, płótno
110x110 cm
sygn. na odwrociu
100x80 cm
olej na płótnie, 150x100cm
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Don't wake me up" 2017'
olej, emalia ftalowa na płótnie, 100x140 cm
olej na płótnie, 130x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny Arou - sin_G 2016’
olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 100x150 cm
Olej, emalia ftalowa na płótnie, 130 x 150 cm
sygn. na odwrociu
olej, emalia olejno - ftalowa, płótno
120x80 cm
olej na płótnie,160x100cm.
Sygn. na blejtramie: Piotr Kachny, Echantillon 2017
olej, emalia ftalowa, płótno,160 x 120 cm
olej i emalia ftalowa na płótnie, 150x100 cm
emalia ftalowa, olej/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'Piotr Kachny Pinupetra 2017'
olej na płótnie, 120x100 cm
technika mieszana, papier, 50 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Piotr Kachny | "Bez tytułu 2015
olej, emalia ftalowa na płótnie, 140x120 cm
Warm and cold inventions, 2016
olej/płótno, 140 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Piotr Kachny/"Warm and cold inventions"/2016
Olej na płótnie, 140 x 120 cm
olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 160x100 cm
olej, płótno, 140 x 100 cm
140 x 120 cm, olej na płótnie, 2016
olej, emalia ftalowa na płótnie, 130x120 cm,
Play_up lips with defined eyes small, 2016
Olej na płótnie, 100 x 100 cm
olej, emalia ftalowa na płótnie, 140x100cm
olej i emalia na płótnie, 140x110 cm,
sygn. niesygnowana
Olej na płótnie, 110 x 150 cm
olej/płótno, 110 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Chantilly" 2016'
ołówek, flamaster, akryl, papier, 117x84 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny "Cassandra" 2015
olej, płótno, 160 x 100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny "I_eva" 2016
Olej na płótnie, 150x100 cm
Opisany na odwrocie
Anatomy in reSpEX_table clothing, 2016,
olej, płótno, 130 x 120 cm
Olej na płótnie, 120 x 130 cm
Olej, emalia ftalowa na płótnie, 155x115cm
Opisany na odwrocie
Olej, płótno; 131 x 120 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie
olej, emalia ftalowa na płótnie, 120x110cm
Olej i emalia na płótnie, 130 x 120 cm
olej na płótnie, 140x140 cm,
akwarela, papier
69,4 x 99,4 cm
Olej na płótnie, 150 x 115 cm
Olej na płótnie, 140x110cm
Opisany na odwrocie
olej/emalia na płótnie, 145 x 130 cm
Olej na płótnie, 130x120 cm
Opisany na odwrocie
Olej na płótnie, 115 x 105 cm
tusz, papier, 100x70 cm
opisany na odwrociu: Piotr Kachny News_on 2015
Olej i emalia ftalowa, 155x115 cm
Opisany na odwrocie
olej/emalia na płótnie, 105 x 115 cm
olej na płótnie, 150 x 100 cm
BB Afraids of Losing her Beauty, 2015
gwasz, papier, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny BB Afraids of Losing her Beauty 2015
olej, płótno, 150x 110 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny Warm and cold 2013
Marie Anne`s personality, 2014 r.
olej/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | ``MARIE ANNE`S PERSONALITY``
A dream's time (Julia), 2014 r.
olej/płótno, 85 x 70 cm
Sounds of architecture, 2014 r.
olej/płótno, 140 x 160 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | ``Sounds of architecture`` 2014`
olej, emalia olejno-ftalowa/płótno, 130 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny ``Halie`` 2014`
olej, farba ftalowa, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. p.d. 2013
rysunek, tusz kolorowy, papier kolorowy, 140x100 cm
opisany na odwrocie: In Sight, 2009
olej, płótno, 150x110 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny Haunted byLatly Silk Flover D. 2014
olej/płótno, 165 x 125 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | Light Keeper Soul 2014`
olej, płótno, 129,5 x 146 cm ,
sygn., dat. i tyt. na odwrocie: Piotr Kachny "Gwiazdozbiór nad Wisłą" / 2011
tusz/papier, 100 x 140 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny, "Figure Being"