BODZIOCH Julia (ur. 1986)
olej, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BODZIOCH Julia (ur. 1986)
olej, płótno, 130x110 cm
BODZIOCH Julia (ur. 1986)
olej, płótno, 150x110 cm
BODZIOCH Julia (ur. 1986)
olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
BODZIOCH Julia (ur. 1986)
olej/płótno, 50x70 cm