KACZMARCZYK Anna Karolina (ur. 1988, Oświęcim)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/plótno, 30 x 40 cm
sygnowany p.d. `Lach | 2014`
olej/płótno, 70 x 45 cm
na odwrociu opisany: `Anna Karolina Kaczmarczyk`
akryl/płótno, 70 x 50 cm
olej/płótno, 45 x 85 cm
na odwrociu opisany: `Anna Karolina Kaczmarczyk | 2010`