MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
papier, 29,7 x 21 cm ( x 3), 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
olej, płótno, 21 x 20 cm, 2009
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Natalia Maciocha 2014
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
Martwa natura z białą lilią 2, 2012
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: NATALIA/MACIOCHA/OLEJ NA PŁÓTNIE/2012 rok.
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: Natalia Maciocha 2011
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Natalia Maciocha /2010 rok/Poland
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: Natalia / Maciocha/ 2010 R./Poland
MACIOCHA Natalia (ur. 1987)
Martwa natura z białą lilią, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `NATALIA MACIOCHA | 2012 | KRAKÓW | POLAND`