GIERA Agnieszka (ur. 1988)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl i farby metaliczne na płótnie, 70x50 cm,
sygn. na odwrocie
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, płótno, 40x60 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Agnieszka Giera
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
Akryl i farby luminescencyjne na płótnie, 50x70 cm
Opisany na odwrocie
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, farby metaliczne, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Giera "Nature" 2015
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl na płótnie 50x70 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Giera, Polska, 2015
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl na płotnie, 70 x 50 cm
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, farby metaliczne, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Agnieszka Giera Ocelot 2015
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, farby metaliczne, płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Giera "Burza" 2015
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
olej, płótno, 50x66 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Giera "Dźwięki ciszy" 2014
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl na płótnie,
81x60 cm,
opisany na odwrocie: Agnieszka Giera TV
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl na tekturze
69x50 cm
Sygnowany na odwrocie
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl na tekturze, 69 x 50 cm
sygnowany na odwrocie Agnieszka Giera
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl na płótnie
65x50 cm
Opisany na odwrocie: Agnieszka Giera RGBody 2014
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
2 płótna, 2 płyty plexi, mulina
(2x) 51x60 cm
Opisany na odwrocie: Agnieszka Giera Pryzmaty, plexi, mulina 2012
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl/płótno, 50 x 40 cm
w oprawie, na odwrociu opisany: `Agnieszka Giera "Znak" | 2010 rok`
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, kolaż, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Giera
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, kolaż, płótno, 60x50 cm
sygn. l.d.: Agnieszka Giera
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
Akryl na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
Akryl i kolaż na płótnie
60x60 cm
Sygnowany p.d.: AG i opisany na odwrocie: Agnieszka Giera