PAWELEC-GLIKLICH Klaudia (1983, Żory)
akryl na płótnie, 60x70 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
akryl na płótnie 70x100 cm
na odwrocie autorska pieczątka
olej na płótnie 60x70 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
akryl na płótnie 70x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, na odwrocie autorska pieczęć
Akryl na płótnie, 80x100cm
Nalepka autorska na odwrocie
akryl na płótnie, 80x80 cm
akryl na płótnie 80x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, na odwrocie autorski stempel
akryl na płótnie 80x100 cm Na odwrocie autorski stempel
akryl na płótnie 70x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, na odwrocie autorski stempel