WYJADŁOWSKI Erwin (ur. 1980 r., Proszowice)
olej/płótno, 60 x 60 cm
opisany na odwrocie: "Bez tytułu/olej, len, 60 x 60 cm/ 2018/ Erwin Wyjadłowski"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 19 x 21 cm
opisany na odwrocie: "Bez tytułu/ 19 x 21 cm/ olej na płótnie/ Erwin Wyjadłowski/ 2017"
olej/płótno, 22 x 30 cm
olej/płótno, 130 x 190 cm
sygn. na odwrocie: Erwin Wyjadłowski/ Bez tytułu/ 130 x 190 / 2013/ 2014/ olej, płótno
technika mieszana (olej, akryl, cienkopis), płótno, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 70 x 80 cm
opisany na odwrocie: Erwin Wyjadłowski / "Loty widokowe" 4 / 70 x 80 cm SZABLON, OLEJ, AKLRYL NA PLÓTNIE /2015/16
Olej, akryl na płótnie, 130 x 170 cm
Olej, płótno, 60 x 80 cm
olej, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: Erwin Wyjadłowski "Loty widokowe" 4 70x80 cm SZABLON, OLEJ, AKLRYL NA PLÓTNIE 2015/16
akryl na płótnie, 20 x 25 cm, oprawiony,
sygn. na odwrocie
Olej na płótnie, 110 x 120 cm
olej, akryl, cienkopis, płótno, 40x60 cm
opisany na odwrocie: Erwin W. bez tytułu 2013
Olej na płótnie, 115 x 150 cm,
olej, płótno, 180 x 130 cm,
sygn. na dowrocie
olej, płótno, 90x100 cm
opisany na odwrocie: ERWIN WYJADŁOWSKI "NA DRABINAKACH" 90x100 cm NA DRABINKACH 2015
akryl, płótno, 70 x 130 cm,
sygn.na odwrocie
z cyklu Przed upadkiem 2, 2011/2012
akryl, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: 60x60 z CYKLU "PRZED UPADKIEM 2" 2011/2012 Wyjadłowski Erwin
olej, akryl, cienkopis, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 130 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
W 40 tys. km dookoła świata, 2010/2011
olej, płótno, 135 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: Erwin Wyjadłowski / 160 x 135 / "W 40 tys. km dookoła świata", 2010/2011
olej, płótno, 100x145 cm
na odwrocie: Wyjadłowski Erwin/"Hondenburg`2012/145x100/OLEJ
akryl, olej/płótno, 110 x 160 cm
na odwrociu opisany: `ERWIN WYJADŁOWSKI | 2011 BEZ TYTUŁU | 110 x 160 cm | AKRYL/OLEJ NA PŁÓTNIE`
olej/płótno, 110 x 120 cm
na odwrociu opisany: `ERWIN WYJADŁOWSKI | 110 x 120 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | "UBÓJ" | 2011`