FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x120 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'AFigurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
90x70 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. P.D Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn.p.d.
akryl, płótno
100x100
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 90 x 70 cm
sygn. p.d.: AFigurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: AFigurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'AFigurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
olej, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: AFigurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100.5x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x110 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno
80 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p. d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 100x80 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 120,
sygn. p.d.: Figurska.
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn.p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x110 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.:Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
Metropolie 37, dyptyk, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 200 cm (całość)
sygnowany p.d.: `Figurska` (każdy)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 cm x 100 cm,
sygn. p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x140 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płotno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno,100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `A. Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany p.d.: `AFigurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `AFigurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany p.d.: `A. Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
100.5x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d. `A.Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 50 x 150 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 140 cm
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
100x80 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno,
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 140 cm x 80 cm; sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 140 cm x 80 cm; sygn. na odwrocie: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AFigurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `AFigurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
Dziewczyna w białej sukience (2012)
sygn. dat.p.d., akryl, płótno, 100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Figurska