JAGODOVA Anna (ur. 1986)
olej na płótnie
40 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAGODOVA Anna (ur. 1986)
olej na płótnie, 60 x 40 cm
JAGODOVA Anna (ur. 1986)
olej, płótno, 50 x 30 cm,
sygn. p.d.: 'a. jagodova' 2016'
JAGODOVA Anna (ur. 1986)
JAGODOVA Anna (ur. 1986)
olej, płótno, 55 x 38 cm,
sygn. p.d.: A. Jagodova 2011