ARUT Helen (ur. 1965)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARUT Helen (ur. 1965)
olej, płótno, 70 x 100 cm
ARUT Helen (ur. 1965)
Olej, płótno; 60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Helen ARUT
Opis autorski na odwrocie
ARUT Helen (ur. 1965)
Olej, płótno; 60 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Helen ARUT
Opis autorski na odwrocie
ARUT Helen (ur. 1965)
Olej, płótno; 60 x 65 cm
Sygnowany l.d.: Herine ARUT; opis autorski na odwrocie
ARUT Helen (ur. 1965)
Akryl, płótno; 62 x 69
Sygnowany p.d.: HeRINe ARUT
Opis autorski na odwrocie
ARUT Helen (ur. 1965)
Akryl, płótno, 72 x 53 cm
Sygnowany p.d.: HeRINe ARUT; na odwrocie: 2004 | HERINE (HELEN) ARUT | FROM THE SERIES | "TOUCH ME" (4 | 72 X 53