KOWALSKA Berenika (ur. 1989, Lublin)
tempera jajeczna, deska, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: 'Berenika Kowalska | 2017 WAW | listopad | bez tytułu | untitled'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 150 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'Berenika | Kowalska | lipiec 2017 | WAW | untitled | bez tytułu'
tempera jajowa, płótno; 130 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Berenika Kowalska / Krk marzec 2014
Obraz wystawiany: Berenika Kowalska. Wystawa indywidualna, Galeria STALOWA 7 listopada - 6 grudnia 2014
olej wodny, płótno, 70 x 90 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: B. Kowalska 2014
obraz wystawiany: Wystawa indywidualna, Galeria STALOWA 7 listopada - 6 grudnia 2014
batik na jedwabiu, 76x43 cm
olej wodny, płótno, 100 x 140 cm
olej/płótno, 100 x 130 cm
olej, szlagmetal/płótno, 20 x 30 cm
opisany na odwrocie: BERENIKA KOWALSKA 2012 KRAKÓW "BŁAD"