OPIDO Magdalena (ur. 1988)
cena wywoławcza: Wykup abonament
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
HungryHungryHungry Madame Pompiduu, 2014
olej, płótno,100 x 40 cm,
sygn.: MOpido
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
technika mieszana /płótno, 50 x 70 cm
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Magdalena Opido, Behind The Vail, 2012
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
olej, płótno, 60x30 cm
opisany na odwrocie: 30x60 cm, 2014 Creatura MOpido
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
olej, płótno, 65 x 28 cm,
sygn. na odwrocie: Mopido
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
Olej, płótno, 35 x 50 cm, 2012
sygn. na odwrocie oraz opis autorski: Praca z Dyplomu na ASP w Krakowie pt. "Zatapianie. W świat i pod nim".
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
Abstrakcja na ciepło skóry, 2012
olej, płótno. 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Magdalena Opido
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
olej, płótno, 110 x 75 cm,