BALCERSKA Maria (ur.1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm, 70x50 cm, 70x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BALCERSKA Maria (ur.1980)
BALCERSKA Maria (ur.1980)
BALCERSKA Maria (ur.1980)
sygn. na odwrociu,
serigrafia, collage,
70x100,
BALCERSKA Maria (ur.1980)
BALCERSKA Maria (ur.1980)
BALCERSKA Maria (ur.1980)
BALCERSKA Maria (ur.1980)