HOFMAN Dominika (ur. 1986)
olej, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: D.Hofman
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
Zwierciadło VI z cyklu Zwierciadła, 2012
olej, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: D.Hofman
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
olej, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: Dominika Hofman
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
olej, płótno, 130x98 cm
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
akryl, płótno, 170x130 cm
opisany na odwrocie: D.Hofman
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
olej, płótno, 140 x 180 cm,
sygn. na odwrocie
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 80,
sygn. D.H.
HOFMAN Dominika (ur. 1986)
olej, płótno, 180 x 140 cm;
sygn.