MONSTFUR (data utworzenia: 2006, Częstochowa)
technika mieszana/blacha, 200 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘monstfur | DWA RAZY | 2011’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płycie, 120 x 100 cm
Opisany na odwrocie: ‘”DEATH” 2012’
Nalepka na odwrocie - certyfikat autentyczności
monogram na odwrocie
akryl, szablon na płycie, 120 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
Opisany na odwrocie: ‘VENOM 2012’
akryl, szablon na płycie, 120x100 cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
akryl na płycie, 120x100cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
ręcznie wycinany szablon, akryl, metalowa płyta;
99,5 x 66 cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
sygnowany p. d. róg : Monstrfur i na odwrocie : VENOM 2012
Nalepka autorska na odwrocie.
ręcznie wycinany szablon, akryl na blaszanej płycie, elementy metalowego kolażu; 155 x 200 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, szablonem: [dwa oznaczenia autorskie] / 7 / 2016
akryl, szablon na płycie, 120x100 cm,
sygn. p. d., nalepka autorska na odwrocie
- zakup bezpośrednio od artysty
akryl, szablon, blacha; 90 x 40,5 cm;
sygn. śr. d.: Monstfur / Extra Homeless
akryl, szablon na płycie, 120x100cm,
ręcznie cięty szablon, akryl, metal, 56 x 171 cm
sygn. l.d. szablonem: MONSTFUR
2015: Monstfur. Rust in Peace - final edit, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy.
szablon, akryl na płycie, 120x100cm, sygn. l. d, nalepka autorska na odwrocie
akryl, płyta metalowa, ręcznie wycinany szablon,
sygn. p.g. znakiem autorskim
2016 – STROKE, targi sztuki street i urban art, 4-8 maja, Monachium
sygn. z przodu: monstfur, na odwrocie naklejka autorska
ręcznie wycinany szablon, akryl, metalowa płyta, 200 x 100 cm
sygnowany na odwrocie
akryl, szablon, blacha, metalowe tabliczki informacyjne, 51 x 127 cm,
sygn. na odwrocie: MONSTFUR, 1977, 2015
Syrena extra homeless, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 90 x 130 cm
na odwrociu od szablonu logo: `monstfur` opisany i datowany: `SYRENA | EXTRA HOMELESS | • 2013 • `
Stainless steel provider, 2015
(dyptyk), szablon, akryl, blacha; 100 x 270 cm (2 x 100 x 135 cm)
opisany na odwrocie: STAINLESS STEEL PROVIDER / 2015
szablon, akryl, blacha
wymiary: 75x63 cm
technika mieszana/płótno, 90 x 120 cm
na odwrociu od szablonu logo: `monstfur` opisany i datowany: `CASTROL | 2013`
szablon, akryl, blacha
wymiary: 40x60 cm
szablon, akryl, blacha + dokręcona zabytkowa tabliczka,
wymiary: 179x75 cm
szablon, akryl na metalowej płycie, dyptyk - 2x100x60 cm
technika własna na płótnie
27 x 41 cm
akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany p.d.: `monstfur`
na odwrociu opisany
technika mieszana/blacha, 100 x 170 cm
sygnowany p.d.: `MONSTFUR`
spray, szablon, płótno, 51,5x30 cm
sygn. u dołu Monstfur, opisany na odwrocie: SCZ HF 64 /Turysta/ 2013 Monstfur
technika mieszana/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany p.d. `monstfur`
na odwrociu opisany
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `monstfur`
na odwrociu opisany: `"V" | MONSTFUR | 2014`
akryl, płótno, 38x46 cm
sygn. p.d.: hęd kut/monstfur
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany l.d.: `MONSTFUR`
estymacja: 2 000 - 5 000 zł
akryl na płótnie
100x110 cm
Sygnowany l.g.: hęd kut monstfur
na odwrocie: autorskie logo
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany l.d.: `MONSTFUR`
akryl, szablon/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany l.d.: `MONSTFUR`
akryl, stara metalowa tablica informacyjna, 43,5 x 28 cm,
sygn. śr.d. Monstfur
akryl, stara metalowa tablica informacyjna, 48,5 x 33,5 cm,
sygn. l.d.: Monstfur
akryl, szablon/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `hęd | kut | monstfur`
szablon, lakiery, olej, spray, 90x100 cm
sygn. MONSTFUR, na odwrocie: MONSTFUR
szablon, akryl/metal (znak drogowy), 81 x 81 cm
sygnowany u dołu: `Monstfur`
na odwrociu sygnowany: `MONSTFUR`
akryl, szablon, płótno, 80 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, szablon, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
EXTRA HOMELESS, dyptyk, 2013 r.
akryl, szablon/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany l.d.: pieczęć autorska
na odwrociu opisany: `MONSTFUR | 2013`
Ciągła walcownia kęsów, 2013 r.
akryl, szablon/sklejka, 140 x 100 cm
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: MONSTFUR/"CPN/"2013
szablon, akryl/płótno,100 x 150 cm
sygnowany p.d: `Dead End | Street | Monsfur`
na odwrociu opisany: `MONSFUR | 2012 | "DEAD END" | - STREET | [znak autorski]`
akryl, szablon, płyta, 100 x 71 cm,
sygn. l.d.: monstfur
akryl, szablon/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany l.d.: `monstfur | extremely flammable`
na odwrociu opisany: `m | monstfur | EXTREMELY | FLAMMABLE | 2012`
akryl, płótno, 90 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, spray, szablon, płótno, 70x30 cm,
pieczęć autorska na licu /hęd kut monstfur/, pieczęć i opis na odwrocie /monstfur 105N 2012/
akryl, szablon/płyta HDF, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `hęd | kut | monstfur`
na odwrociu opisany: `m | monstfur | SPORT | 2012`
akryl, szablon/sklejka, 152 x 62 cm
sygnowany p.d.: `można | palić | MONSTFUR`
na odwrociu opisany: `hęd | kut | monstfur | MOŻNA | PALIĆ | 2012`
akryl, szablon/tektura, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `TRU | Monstfur`
na odwrociu opisany: `hęd | kut | monstfur | FLOODLAND | 2012`
akryl, szablon/płyta HDF, 90 x 160 cm
sygnowany p.g.: `m | monstfur`
na odwrociu opisany: `hęd | kut | monstfur | HIGH | PIGMENTATION | 2012`
Akryl, szablon, płyta pilśniowa, 140 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie:
Hęd/kut/monstfur/EXTRA/HOME/LESS/2012
akryl, szablon /płótno, 90 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'monstfur'
szablon/akryl/blejtram, 38x55 cm
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, szablon/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany p.d.: `MONSTFUR | EXTRA STAINLESS`
spray, szablon, blacha,
66 x 45,7 cm
sygn. l.d.: monstfur
na odwrocie: HARD / WORKIN / MAR 2012 / hęd / kut / monstfur
spray, szablon, blacha
70 x 49,3 cm
sygn. l.d.: monstfur
na odwrocie: STRANGE / LOVE 2012 / hęd / kut / monstfur