CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 95 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K. Celek 2019 Las'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'K. Celek "Dokąd?" 2015'
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej, akryl, płótno, 30 x 70 cm oraz 25 x 70 cm
opisany na odwrocie: K. CELEK 2014
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej, płótno, 85 x 85 cm,
sygn. na odwrocie
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 85 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'K. Celek'
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Celek 2016 ''WYSPA'' '
CELEK Katarzyna (ur.1988)
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej na płótnie, 45 x 55 cm, sygn.
CELEK Katarzyna (ur.1988)
Olej na płótnie, 35 x 50 cm
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 41 x 33 cm
na odwrociu opisany: `K. Celek Kraków 2014`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej na płótnie, 70 x 80 cm, sygn.
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 80 x 130 cm
na odwrociu opisany: `K. CELEK | "PIES" | KRAKÓW 2014`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 50 x 125 cm
na odwrociu opisany: `K. Celek, 2013, Kraków`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
akryl, olej/płótno, 45 x 40 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `K. Celek, 2013, "Drzewa"`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 130 x 155 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA CELEK KRAKÓW 2012`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 110 x 150 cm
na odwrociu opisany: `K. Celek 2012`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno,
70 x 130 cm,
sygn.
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej/płótno, 145 x 120 cm
na odwrociu opisany: `K Celek Kraków 2012`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
olej, akryl/płótno,
95 x 130 cm
sygnowany p.d.: `Deszcz, Katarzyna Celek 2011`
CELEK Katarzyna (ur.1988)
CELEK Katarzyna (ur.1988)
akryl, olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Celek