KAPELYAN Joseph (ur. 1936, Białoruś)
olej/płótno, 56,5 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'Kapelyan'
na odwrociu numery inwentarzowe i nalepka z opisem obrazu
cena wywoławcza: Wykup abonament
Predestination of Times, 1997 r.
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Kapelyan 97'
sygnowany, datowany i opisany odwrociu: 'J. Kapelyan | "Predestination of Times", 1997 | oil, 50 x 50 cm'
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Kapelyan 98'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Kapelyan | "Crystal", 1998 | oil. 50 x 50 cm'
na odwrociu nalepka z opisem pracy
Olej, płótno; 70 x 80 cm
Sygnowany p.d.; Jos. Kapelyan 2012
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Y. Kapelyan 95'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joseph Kapelyan | Hierarch of light, 1995 | oil, 100 x 100 cm'
kredka/papier, 20 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d. 'J. Kapelyan 6.6.2003'
Abstract Colour Patches at Twin Gates, 1993 r.
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Y. Kapelyan' i w środku kompozycji w języku hebrajskim: 'נאילעפאק
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joseph Kapelyan / Abstract Colour Patches at Twin Gates, 1993 / Acrylic, 90 x 80 cm / PM 989'
na blejtramie nalepka
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji p.d.: 'Y. Kapelyan' i wzdłuż prawej krawędzi w języku hebrajskim: ' 'נאילעפאק'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Kapelyan | "Envoy from Cosmos", 1993 | Acrylic, 90 x 80 | PM 991"
kredka/papier, 21 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Kapelyan 6.6.2003'
Kompozycja abstrakcyjna I, 1998 r.
kredka/papier, 33 x 23 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Kapelyan 6.7.98'
na odwrociu opisany: 'Joseph Kapelyan | "Abstract composition" I, 1998 | paper, colour pencil | 33 x 23 cm'
Rysunek abstrakcyjny II, 1998 r.
kredka/papier, 33 x 23 cm
sygnowany i datowany śr.d.: 'J. Kapelyan 30.6.98'
na odwrociu opisany: 'Joseph Kapelyan | Abstract Drawing II 30.06.1998 | Paper, Colour pencils | 33 x 23 cm'
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'Y.Kapelyan' i p.d. w języku hebrajskim: 'קאפעליאנ'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Kapelyan | From Series Gates and Windows", 1993 | oil. 70 x 50 cm | PM 990'
na odwrociu papierowa naklejka z opisem pracy: 'Joseph KAPELYAN | z serii "Bramy i Okna", 1993 | olej, płótno, 70 x 50 cm | PM 990'
akryl, płótno, 75,5 x 80 cm
sygn. l. d.: Y. Kapelyan
pochodzenie: kolekcja Fundacji Signum
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
Kompozycja ze słowem Shalom, 1995 r.
olej, ołówek/płótno, 101 x 76 cm
opisany na odwrociu: ' "Composition with wors Shalom", 1995 | oil, 101 x76 | PM 985'oraz na blejtramie: '20 PM 985'
na odwrociu naklejka z opisem obrazu oraz naklejka ze wskazówkami dotyczącymi przechowywania pracy
akryl/płótno, 75,5 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Y. Kapelyan'
akryl/płótno, 75,5 x 80 cm
sygnowany l.d.: Y. Kapelyan
Abstrakcja geometryczna, 1999 r.
olej/płótno, 60 x 55 cm
sygnowany p.d.: `Y.Kapelyan`
opisany na odwrociu
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
akryl/płótno, 75,5 x 80 cm
sygnowany w lewym dolnym rogu: `Y. Kapelyan`
Pochodzenie: Kolekcja Fundacji Signum
Estymacja: 4 000 - 6 000
Jeździec z cyklu Działania ludzkie, 1992 r.
akryl/płótno, 79,3 x 69,7 cm
sygnowany l. d.: `Y. Kapelyan` oraz wzdłuż prawej krawędzi w języku hebrajskim
ODWROCIE: opisany na odwrociu
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
sygnowany i datowany p. d.: `Y. Kapelyan 95`
ODWROCIE: opisany na odwrociu
Estymacja: 5 000 - 10 000 zł
olej/płótno, 60 x 55 cm
sygnowany p. d.: `Y.Kapelyan`
ODWROCIE: opisany na odwrociu
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
akryl/płótno,
75,5 x 80 cm,
sygnowany w lewym dolnym rogu: Y. Kapelyan,
z kolekcji Fundacji Signum, Poznań
`Kompozycja z literami`, 1995 r.
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany i datowany l. d.: `J. Kapelyan`
ODWROCIE: opis autorski
z cyklu `Bramy i okna`, 1993 r.
olej/płótno,
70 x 50 cm
sygnowany w języku hebrajskim wzdłuż prawej krawędzi oraz l. d.: `Y. Kapelyan`
ODWROCIE: opis autorski