KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
81x65 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50.5x60 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x73 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
45.5x60 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
Żywioł ziemi w tonacji pastelowej-dyptyk (2013)
sygn. na odwrociu
olej, tektura
12x10.2 cm, 12.2x10.2 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
Krajobraz z zielenią-dyptyk (2013)
sygn. na odwrociu
olej, tektura
14.1x22.8 cm, 14.1x22.8 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
Drzewa w feerii barw-dyptyk (2013)
sygn. na odwrociu
olej, tektura
11.7x15.2 cm, 11.7x15.2 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
Przed burzą (2013)
sygn. na odwrociu, olej, tektura 9.5x18 cm;
Domy z różowymi dachami (2013)
sygn. na odwrociu, olej, tektura, 11.4x18 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
Linia horyzontu (2013)
sygn. na odwrociu, olej, tektura 8.5x13.5 cm;
Na skraju lasu (2013)
sygn. na odwrociu, olej, tektura 8.7x13.4 cm;
Pejzaż jesienny (2013)
sygn. na odwrociu, olej, tektura, 7.2x12.5 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 60x73 cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
Martwa natura z jabłkami (2011)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
33x41cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
50x60cm
KĄDZIELA Joanna (ur.1977)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
81x100cm