NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
Cykl: Przemijanie XXVII, 2013 r.
olej/płótno, 73 x 105 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'W. Naczelnik 2013'
opisany na odwrociu: 'WOJCIECH NACZELNIK | 2013 | CYKL: PRZEMIJANIE XXVII'
cena wywoławcza: Wykup abonament
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
olej/płótno, 73 x 105 cm
l.d.: 'Wojciech Naczelnik'
na odwrociu opisany: 'WOJCIECH NACZELNIK | 2013 | PRZEMIJANIE XXV'
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
olej/płótno, 73 x 105 cm
sygnowany i datowany l.d.: `W. Naczelnik 2013`
na odwrociu opisany autorsko: `WOJCIECH NACZELNIK | 2013 | CYKL: PRZEMIJANIE XXVII`
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: `W.Naczelnik 2013`
opisany na odwrociu
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: `W. Naczelnik 2013`
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
olej/płótno, 73 x 105 cm
sygnowany l.d.: `Wojciech Naczelnik`
na odwrociu opisany: `WOJCIECH NACZELNIK | 2013 | PRZEMIJANIE XXV`
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
Olej, płótno; 105 x 60 cm
Sygnowany l.d.: W. Naczelnik; sygnowany i opisany na odwrocie
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
ołówek, płótno, 105 x 73 cm;
sygn. l. g.: Wojciec Naczelnik/ 2010/ Wojciech Naczelnik/ Przemijanie II
na odwrocie: Wojciech Naczelnik/ Przemijanie/ II
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
ołówek, płótno, 105 x 73 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Naczelnik / 2010 r.
Na odwrocie napis autorski: NACZELNIK Wojciech/ Wojciech Naczelnik/ Przemijanie III
Artysta zdobył nagrodę na najlepszego twórcy regionu Świętokrzyskiego (Przedwiośnie 34)