NELSON Alphonse Henri (1854 - 1919)
Popiersie kobiety z kokardą we włosach (po 1900)
sygn. Ant.H.Nelson
stop metali
wys.43 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
popiersie młodej dziewczyny z upiętymi w kok włosami;
alabaster, marmur; wys. 33,5 cm; sygn. z tyłu: Nelson
Figurka kobiety w sukni z falbanami
terakota; wys. 41 cm, średnica podstawy 16 cm. Ślady klejenia na szyi.
Belgia, pocz. XX w.
rzeźba z brązu; na postumencie marmurowym;
wys. całości: 64 cm;
sygn.: A. Nelson oraz z tyłu oznaczenie pracowni
rzeźba z brązu; na postumencie marmurowym; wys. całości: 64 cm;
wys. całości: 64 cm;