CZARNECKA Agata (ur. 1986, Toruń)
olej, akrly, spray, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Sasinowska 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, spray, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: ACZ/13
akryl, spray, technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
olej, spray na płótnie, 116 x 116 cm, sygn. p.d.: ACZ/12
Światła z cyklu Obrazy zachowane w pamięci
olej, spray na płótnie,
110 x 110 cm
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `ACZ/12`
na odwrociu opisany: `AGATA CZARNECKA`
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `ACZ/12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `120 / 80 Agata Czarnecka`
olej, spray, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: A Cz / 12
olej, spray, płótno, 105 x 90 cm;
sygn. p.d. `C Z 09`
sygn. p.d.,
olej, spray, płótno,
120x80 cm
olej, spray/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `ACZ/11`
olej/płótno, 58 x 85 cm (łącznie)
sygnowany p.d.: 'A | CZ/10'
technika mieszana, akryl i spray, płótno,
sygn. p.d.: A.Cz. Praca z cyklu "Firankowo".
technika mieszana, olej i spray, płótno, 90 x 116 cm,
sygn. p.d.: A Cz
technika mieszana, spray, akryl, płótno,
40x50 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu
olej, płótno, 96 x 90 cm;
sygn. p.d.: A C 2010
olej/płótno,
80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `AC 2010`
Dym, 2011, z cyklu obrazy zachowane w pamięci
olej, spray, płótno,
130 x 90 cm;
sygn. p. d.: Agata Czarnecka 2011 oraz na odwrocie
Olej, płótno, spray,
120 x 100 cm
technika własna/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Aczarnecka / 2011`
na odwrociu naklejka dyplomowa
Pranie, z cyklu sprejomalowanie
olej, spray, płótno,
120 x 100 cm;
sygn. na odwrocie