CĘKALSKA-LINDERT Krystyna (1920 Warszawa - 2011 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: 'K. CĘKALSKA'
sygnowany na odwrociu: 'KRYSTYNA CĘKALSKA' i opisany na blejtramie: '"Dwa jabłka" 100 x 60 cm'
olej, płótno, 81.5x62.5 cm
sygn. u dołu: K. CĘKALSKA, opisany na odwrocie: KRYSTYNA CĘKALSKA LINDERT OLEJ PŁÓTNO PORTRETY 2009
olej/płótno, 66 x 54 cm
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: 'K CĘKALSKA'
sygnowany i opisany na blejtramie: 'KRYSTYNA CĘKALSKA | "MOTYL" Ol. Pł. 65 x 54'
olej/płótno, 66 x 55 cm
sygnowany l.g.: 'K. CĘKALSKA'
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy oraz numer inwentarzowy '23.'
Miasto kukieł niebieskie, 1970 r.
olej, płótno, 64 x 54 cm, sygn.i dat. śr. dół: K CĘKALSKA 70
olej/płótno, 106 x 68 cm
olej/płótno, 99 x 59 cm
sygnowany p.d.: 'K. CĘKALSKA'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KRYSTYNA | CĘKALSKA - LINDERT | "CZERWONY OBRAZ' | 2000 r'
olej, płótno, 92 x 65 cm
sygn. p.d.: K. CĘKALSKA
olej, płótno; 100 x 60 cm;
sygn. p. g.: K CĘKALSKA (dwukrotnie);
na odwrocie, na płótnie opis autorski: KRYSTYNA CĘKALASKA / 100 X 60 / "KOBIETY" oraz na krośnie malarskim nalepka z Triennale malarstwa Realistycznego w Sofii.
olej, papier;
59 x 39,3 cm (w świetle oprawy);
sygn.: p. d.: K. L. Cękalska
olej, papier;
sygn.: p. d.: Cękalska
Tusz, papier;
34,5 x 24 cm
Sygnowany p.śr.: K. Cękalska
Na odwrocie autorski napis ołówkiem: Las ze snu | 34,5 cm x 24 cm
KOMPOZYCJA Z POSTACIAMI KOBIECYMI, l. 80-te XX w.
Tusz, papier;
24,2 x 24,2 cm
Sygnowany l.d.: K. CĘKALSKA