MACEDOŃSKI Mikołaj (1911 - 1981)
Martwa natura z arbuzem, 1974 r.
akwarela, papier, 53 x 52 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 74 Macedoński
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z łyżkami, 1976 r.
akwarela, papier, 44 x 43 cm
sygn. i dat. p. d.: Macedoński 76
Tusz, papier; 50 x 35 cm
Sygnowany p.d.: 1962 | Warszawa | M. Macedoński
Tusz, papier; 50 x 35 c,
Sygnowany p.d.: Kraków | Wawel 1962 | M. Macedońskij
akwarela, papier, 49 x 68 cm;
sygn. i dat. l. d.: MM 64
akwarela, papier, 44 x 43 cm;
akwarela, papier, 53,5 × 50,5 cm
sygn. i dat. p. d.: 74 Macedoński (cyrylicą)
na odwrocie naklejka z otwarcia wystawy prac mikołaja macedońskiego w olkuszu w 1980 r.
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł