DAŃKO Kamila (ur. 1980)
akryl, płótno, 41x30 cm
opisany na odwrocie: Kamila Dańko 2013 "Sycylijska pani"
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŃKO Kamila (ur. 1980)
olej, płótno, 70x105 cm
opisany na odwrocie: Kamila Dańko "Dziewczyna z palmą" 2010
DAŃKO Kamila (ur. 1980)
akryl na płótnie, 33x24cm
opisany na odwrocie: Kamila/Dańko/2008/"Palermiacy"
DAŃKO Kamila (ur. 1980)
akryl, płótno, 46x33 cm
opisany na odwrocie: Kamila Dańko 2009
DAŃKO Kamila (ur. 1980)
olej/płótno,
91,5 x 134,5 cm
sygn. na odwrocie