GONCHARENKO Volodymyr
akryl, olej; 99,6 x 81cm
sygn. p. d.: V. Goncharenko 2015 (cyrylicą);
na odwrocie napis autorski: Volodymyr Goncharenko / "Twarz z Majdana" / 2015 / akryl.olej / 100 x 81
cena wywoławcza: Wykup abonament
GONCHARENKO Volodymyr
olej, akryl, płótno, 80 x 99,7 cm;
sygn. p. d.: VGoncharenko 2015 (cyrylicą).
na odwrocie napis autorski z tytułem, datą, autorem i techniką wykonania.
GONCHARENKO Volodymyr
akryl, płótno,
79, 4 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: V. Goncharenko (cyrylicą); na odwrocie napis autorski z tytułem, autorem i techniką wykonania
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płotno; 65 x 81 cm;
sygn. l. d.: B Goncharenko/ 2008
Na odwrocie napis autorski: W.Goncharenko/ “Motyw secesyjny"/(...) olej/ 65 x 81
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno;
81 x 60 cm;
sygn. p. d.: V. Goncharenko (po ukraińsku).
Na odwrocie opis autorski: W. Goncharenko/ "Don Kichot"/ 2006/ 81 x 60 cm/ p. olej
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. p. d.: V. Goncharenko 2008 (cyrylicą);
na odwrocie napis autorski: W.Gonczarenko/Trzy kobiety"/2008/pł.olej/81.60
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno;
70 x 90 cm;
sygn. p. d.: W. Goncharenko 2006 (cyrylicą).
Na odwrocie napis autorski:
W. Goncharenko/Ucieczka/2006/p/.olej/70 90.
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno;
81 x 60 cm;
Na odwrocie opis autorski: W. Goncharenko/ "Don Kichot"/ 2006/
81 x 60 cm/ p. olej
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno, 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: V. Goncharenko (cyrylicą)
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno,
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Goncharenko (cyrylicą) 2006
Na odwrocie opis autorski: W. Gonczarenko/ "Muszla?/ 2006/ pl olej/ 60 x 81
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno,
81 x 60 cm;
GONCHARENKO Volodymyr
olej, płótno,
60 x 81 cm;
Na odwrocie opis autorski: W. Gonczarenko/ "Muszla"/ 2006/ pl olej/ 60 x 81