JAŚNIEWSKA Iza (ur. 1976, Białystok)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Czekając na Ciebie (ptaki niebieskie), 2017
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Sny się spotykają po to pewnie żeby się nie minęły myśli rankiem, z cyklu PTAKI, 2016
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akwarela, gwasz, akryl, papier, 40 x 30 cm (w oprawie 50 x 40 cm),
sygn. p.d.