PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, płótno, 70 cm x 50 cm,
sygn. na odwrocie: J. Paljocha 2007
cena wywoławcza: Wykup abonament
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, płótno, 70 cm x 50 cm,
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
Mój pies śni o zielonym niebie, 2011
akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x70 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. p.d.
sitodruk (1/8)
40.2x28.1 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. dat. p.d.
sitodruk (8/9)
40.3x28.3 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. dat. p.d.
sitodruk (1/8)
40x28.1 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
dyptyk, linoryt, papier, 2/18 oraz 3/18, 2 x 70 x 50 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
dyptyk, linoryt, papier, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
70x50,
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
70x50,
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. dat. p.d.,
linoryt (4/18),
50x70 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, masa szpachlowa, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p. d.: Paljocha
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: `J. Paljocha`
na odwrociu opisany: `J. Paljocha 2012`
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Paljocha 2012`
na odwrociu opisany na blejtramie: `J. Paljocha 2012`
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno, 55 x 46 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `J. Paljocha 2006`
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'J. Paljocha 2006'
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `J. Paljocha 2011`
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: j. Paljocha 2011
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
W pustym mieszkaniu III (2011)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
50x70 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
50x40 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
50x40 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl/płótno,
50 x 40 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
linoryt, papier,
70 x 50 cm; 8/10;
sygn. p.d.: Joanna Paljocha 2009
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
linoryt, papier,
70 x 50 cm; 10/12,
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, płótno,
70 cm x 50 cm,
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, płótno,
70 cm x 50 cm,
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. odwrociu,
akryl, płótno,
50x70 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
50x40 cm
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
Akryl, płótno;
80 x 60 cm
Sygn. na odwrocie: Joanna Paljocha "Red Line" 2009
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, płótno
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: J. Paljocha 2006
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
linoryt, papier,
70 x 50 cm;
8/10; sygn. p.d.: Joanna Paljocha 2009
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
linoryt, papier,
70 x 50 cm;
10/12; sygn. p.d.: Joanna Paljocha 2009
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)