BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 30, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2019 | PERFECT MOMENT BEFORE NOON 30'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA | OCT.2018 | „SOFT SILENCE”'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 70 x 140 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘MARTA BILECKA | NOV. 2018 | „IN HARMONY”’
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 22, 2019 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAR 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 22"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
sygnowany na odwrociu: ‘Marta Bilecka | 2014’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2019 | "BLUE UNIVERSE 4 / GREEN MOUNTAIN"
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 28, 2019 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | APR. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 28"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect Moments Before Noon 7, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Marta Bilecka’
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 18, 2019 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA | FEB. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 18"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect Moment Before Noon 12, 2018 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 14, 2019 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JAN. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 14"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Summer arrived... Genesis - Perfect Moments before Noon, 2018 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Marta Bilecka, JUN. 2018, "GENESIS - PERFECT MOMENTS BEFORE NOON 5"’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | OCT. 2018 | "SUMMERTIME MOMENTS"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Genesis – Perfect moment before noon, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
Opisany na odwrocie: ‘Marta Bilecka APR. 2018 „GENESIS – PERFECT MOMENT BEFORE NOON”’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | sep. 2018 | "Quiet evening"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA, SEP. 2018 „PERFECT MOMENT 11’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | SEP. 2018 | "GENESIS 15"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | aug. 2018 | "BLUE MOON"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.
BILECKA Marta (ur. 1975)
Genesis – Perfect moment - Before Noon 4, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 120cm
opisany na odwrocie: ‘ MARTA BILECKA, MAY 2018, „GENESIS- PERFECT MOMENT BEFORE NOON 4”’
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 14, 2018 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2018 | "WATERLAND-GENESIS 14"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2018 | "GENESIS - MOMENTS 9"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Genesis - Perfect Moments before Noon 3, 2018 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | APR. 2018 | "GENESIS - PERFECT MOMENTS | BEFORE NOON 3"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 11, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘M. BILECKA’
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA, JAN. 2018
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
60x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
40x60 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | "GENESIS-MOMENTS 5" | MAR. 2018'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 × 120 cm,
sygnowany p.d: 'MARTA BILECKA'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA |AUG. 2017 | "IMPRESSION SUNRISE"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force Of Nature 12 , 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA FEB. 2018 "THE FORCE OF NATURE 12"
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | FEB.2018. GENESIS | "MOMENTS 4"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 70 x 150 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2017 | "GOLDEN GENESIS" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M. Bilecka’
opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA JAN.2018 "MORNING SUNRISE’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | OCT. 2017 | "GENESIS - MOMENTS 2" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 06, 2017r.
akryl na płótnie, 60x80cm
Opisany na odwrocie: ‘ MARTA BILECKA MAR 2017 "THE FORCE OF NATURE 06"’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA | BILECKA | OCT. 2017 | "GENESIS-MOMENTS" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie
80 x 100 cm
sygn. p/d.: Marta Bilecka
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 09, 2017 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2017 | WATERLAND - GENESIS 09.'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2016 | "WATERLAND - OBLIVION" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 08, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2017 | "GENESIS 08" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 03, 2016r.
akryl na płótnie, 50x100 cm
opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA OCT.2016 WATERLAND - GENESIS 03’
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 04, 2017 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JAN. 2017 | "WATERLAND - | THE FORCE OF NATURE 03"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 05, 2017r.
akryl na płótnie, 60x80cm.
Sygn. p. d. róg: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie.
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2017 | "WATERLAND-GENESIS 07"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The force of Nature 10, 2017 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | APR. 2017 | ''THE FORCE OF NATURE 10'' '
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
60x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 50x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland 012 - Rivers, 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN 2016 | "WATERLAND 10 - RIVERS"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 50x120 cm
sygn. l.d.: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie: MARTA BILECKA JUN 2016 "WATERLAND 10-RIVERS"
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 120x100 cm,
sygn. p. d.
BILECKA Marta (ur. 1975)
Atlantis - Side Entrance 1, 2016 r.
akryl/płótno
80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Marta Bilecka'
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | Jan. 2016 | Atlantis - Side entrance 1'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 50 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA | BILECKA | JUN | 2014'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 60x80cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
40x50 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
40x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygn. na odwrociu
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2016 | "WATERLAND 107-RIVERS" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: MARTA BILECKA;
na odwrocie opis autorski: MARTA BILECKA / AUG 2016 / "FROZEN LAPLAND - / ROSE 3"
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
Atlantis Temple, dyptyk, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 160 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA | JAN. 2016 | "ATLANTIS TEPLE" | DIPTICH - RIGHT / LEFT SIDE'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Atlantis - Side Entrance 2, dyptyk, 2016 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 50 x 120 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x50 cm
Obraz był prezentowany na wystawach: "In search of Mystery Beyond the Arctic Circle", Scandic Ferrum, Kiruna, Szwecja (2016) i "Sensual Woman and Metaphysical Spaces", S9 Gallery, Oslo, Norwegia (2016)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2016 | ''WATERLAND 109-RIVERS'' '
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 70x90cm, opisany na odwrocie
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno
50 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | apr. 2016 | ''Waterland 2016-River" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 50 x 120 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland 103-Rivers , 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 120 cm
sygnowany p.d.: Marta Bilecka
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAR.2016 | "WATERLAND 103-RIVERS" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 70 x 90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x80cm,
sygn. p. d.: MARTA BILECKA, oprawiony
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x70 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
60x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JAN. 2016 | ''WATERLAND 100-RIVERS'' '
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 70x60cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA | BILECKA | DEC.2015 | "TOTH TIME" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA | BILECKA | OCT. 2015'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 100x81cm
Opisany na odwrocie
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie 100 x 80 cm
sygn. p.d. Marta Bilecka 2012
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland XXXV-Rivers, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `MARTA BILECKA`
na odwrociu opisany: `MARTA | BILECKA | 2014 | DEC.`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 120x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na półtnie 120x100
opisany na odwrocie: MAR 2013 MARTA BILECKA COM
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
40x60
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie 100x120 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 80x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 50 cm
na odwrociu opisany: `MARTA | BILECKA | JUL. | 2015`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x65 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 120 cm
sygnowany l.d.: `MARTA BILECKA`
na odwrociu opisany: `MARTA | BILECKA | MAR. 2014`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d. Marta Bilecka
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 50 cm
na odwrociu opisany: `MARTA | BILECKA | SEP. | 2014`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie 100x120 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
100x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
40x60 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn.p.d.
akryl, płótno, 80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn.p.d.
akryl, płótno, 70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 120 cm
na odwrociu opisany: `MARTA | BILECKA | DEC. | 2014`
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland XXIX - Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `MARTA | BILECKA | OCT. | 2014`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: MARTA BILECKA.
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 50 cm,
sygn. p. d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
119.5x89 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `marta bilecka`
na odwrociu opisany
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 50 x 120,
sygn. p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x120 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x50 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 110 cm,
sygn. l.d.
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `MAR. 2013`
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland XXIII - Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `MARTA | BILECKA | APR 2014 | NIE MOŻNA WEJŚĆ 2X | DO TEJ SAMEJ RZEKI`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d. Marta Bilecka
BILECKA Marta (ur. 1975)
Ghost Town At Night XXIV (2011)
sygn. l.d.
akryl, płótno
70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
50x70 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 50 x 120 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x80cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Marta Bilecka 2013
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 80x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Marta Bilecka | Dec | 2013
BILECKA Marta (ur. 1975)
dyptyk, olej, płótno, 2 x 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
100x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 70 x 90 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d.
akryl, płótno
70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
olej, płótn, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Bilecka 2012`
na odwrociu opisany: `JAN. 2012`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn p.d.: BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
na odwrociu opisany: `FEB 2013`
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie
80x100 cm
Sygnowany na odwrocie: V 2013/BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
100x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `JAN.2013`
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Marta Bilecka`
BILECKA Marta (ur. 1975)
olej/płótno, 120x100 cm
sygn. p.d. MARTA BILECK
na odwrocie: Nov 2012
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Marta Bilecka
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: Marta Bilecka
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
80 x 100, akryl na płótnie
BILECKA Marta (ur. 1975)
Dama w błękitnej chustce, 2012
akryl, płótno, 80x100 cm,
sygn. na licu p.d. /MARTA BILECKA/
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. l.d., akryl, płótno, 120x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Ghost Town At Night XXIV, 2012 r.
akryl /płótno, 70 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Bilecka'
na odwrociu opisany: 'GHOST TOWN XXIV I.2012'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno 70 x 90 cm
sygnowany l.d.: `Bilecka`
na odwrociu opisany na blejtramie: `GHOST TOWN XXII | IX/XII. 2011`
BILECKA Marta (ur. 1975)
Pejzaż metafizyczny XIII (2012)
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
92x73 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Pejzaż metafizyczny XII (2012)
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
100x70 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Bilecka`
na odwrociu opisany: `GHOST TOWN XXIII | XII. 2011`
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno,
70 x 90 cm
sygnowany p.d.: `BILECKA`
na odwrociu opisany: `GHOST TOWN XXI | XI. 2011`
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
70x90 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
60x73 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
50x65 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)