ORELSKI (właściwie Dmitro POTOROKA) (1897 – 1962)
olej, płótno, 40 x 68 cm,
sygn. l.d.: Orelski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 29,5 x 39,5 cm,
sygn. l.d.: Orelski
Olej, płótno; 30 x 40 cm
Sygnowany l.d.: Orelski
Olej, płótno; 40 x 68 cm
Sygnowany l.d.: Orelski
olej na płótnie, 35 x 45 cm,
sygnowany l.d. "Orelski",
W stylowej ramie z epoki.
olej na płótnie,
63 x 91 cm,
sygnowany l.d.
"Orelski 1928 r."
Studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Petersburgu. Pseudonim Orelski przyjął od nazwy swojego majątku Orele.