SOBCZAK Mikołaj
Drag Queens Eating a Nazi II, 2017
akwarela, papier, 42 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOBCZAK Mikołaj
The Vampire (Self-Portrait), 2018
SOBCZAK Mikołaj
Gwasz na papierze, 30 x 40 cm
SOBCZAK Mikołaj
olej /płótno 50 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Wika" (Moja suczka Wika jest szczenna. Malowałem w sierpniu). Mikołaj Sobczak, 2011, Krzewent`
SOBCZAK Mikołaj
SOBCZAK Mikołaj
SOBCZAK Mikołaj
SOBCZAK Mikołaj
akryl/płótno, 60 x 50 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Belphegor", Mikołaj Sobczak, sierpień 2011, Krzewent`
SOBCZAK Mikołaj
akryl/płótno,
60 x 50 cm
na odwrociu opisany: ` "Vanitas" | Mikołaj Sobczak | 31 sierpnia 2011 - I rocznica | śmierci stryja Michała | Krzewent`
SOBCZAK Mikołaj
akryl/płótno, 81 x 60 cm
na odwrociu opisany: ' "Mędrzec" | Mikołaj Sobczak | sierpień, 2011, Krzewent'
SOBCZAK Mikołaj
Wika (Moja suczka Wika jest szczenna...)
akryl, płótno,
50 x 60 cm;
opisany na odwrociu
SOBCZAK Mikołaj
akryl/płótno,
81 x 60 cm
na odwrociu opisany: ` Mikołaj Sobczak | "Cesarz" | 2011`
.
SOBCZAK Mikołaj
Technika mieszana, papier;
22x21 cm
Sygn. p. d.: Mikołaj Sobczak 2010