GRODZICKA Łucja
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRODZICKA Łucja
olej na płótnie,
25 x 25 cm ,
(4 sztuki)
GRODZICKA Łucja
olej/płótno,
100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ŁUCJA GRODZICKA | Blue Lady II, 2009 r | OLEJ NA PŁÓTNIE`
GRODZICKA Łucja
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie, Cold Word ,2011, Łucja Grodzicka
GRODZICKA Łucja
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Blue Lady III, 2008, Łucja Grodzicka
GRODZICKA Łucja
olej/płótno,
100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŁUCJA GRODZICKA 2009 r` oraz na płótnie: `Ł. G. | 2009 r.`