PALMOWSKA Bogna (ur. 1984 Warszawa)
akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bogna Palmowska | 2017/2018 | Pod papugami'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: Bogna Palmowska 2016
akryl, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: Bogna Palmowska 2013 81x100 Róża/Rose
akryl, płótno, 89x116 cm
opisany na odwrocie: Bogna Palmowska 2013 89x116 6 Jaśmin
Z cyklu `In bloom`, Bez tytułu, 2014 r.
akryl/płótno, 116 x 89 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2014 | Z serii "In bloom", b.t. | 89 x 116`
Z cyklu `Organic III`, nr 3, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 90 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2014 | Z serii "Organic", nr 3`
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2014 | 100 x 130 | Z serii "In bloom"`
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 130 x 90 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | Z serii "In bloom" | 2014 | 90 x 130`
akryl/płótno, 116 x 89 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2013 | 89 x 116 | 8 | Z serii "In bloom"`
akryl/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | "Amazonia III" | 2013`
Z cyklu W moim ogrodzie, 2013 r.
akryl/płótno, 89 x 116 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2013 | 89 x 116 | II | Z cyklu "W moim ogrodzie"`
akryl/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2013 | 100 x 130 | 10 | "Irysy"`
akryl/płótno, 116 x 89 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | "Daydream" | 2013 | 89 x 116`
Groszek, z cyklu Siostry, 2013 r.
akryl/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | Z cyklu "Siostry", "Groszek" | 2013`
Bez tytułu, z cyklu Siostry, 2012 r.
akryl/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | Z cyklu "Siostry" | bez tytułu | 2012`
akryl, płótno, 89 x 116 cm
sygn. na odwrocie: : Bogna Palmowska "Jane" 2012
Z cyklu `Siostry: Amazonia II`, 2012 r.
akryl/płótno, 89 x 116 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2012 | Z cyklu "Siostry: Amazonia II" | 89 x 116 cm`
bez tytułu, z cyklu Siostry, 2012
akryl/płótno, 81x100 cm
sygn. na odwrocie: Bogna Palmowska/Z cyklu/Siostry/Bez tytułu/2012
Kiedy Harry poznał..., 2012 r.
akryl/płótno, 130 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | "Kiedy Harry poznał..." | 2012 | 110 x 130`
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
100x81, akryl na płótnie, 2012
Tribute to Coby Whitmore VI, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | `Tribute to Coby Whitmore VI` | 2012`
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Bogna | Palmowska | 2012`
akryl/płótno, 89 x 117 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2012 | "Amazonia"`
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie,
73 x 92 cm
Tribute to Coby Withmore V, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | "Tribute to Coby Withmore V` | 2012`
akryl, płótno, 92 x 73 cm, opisany na odwrocie
akryl, płótno, 90 x 90 cm, opisany na odwrocie
akryl/płótno, 89 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2012`
akryl /płótno 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'Bogna Palmowska | 2012'
akryl/płótno, 81 x 65 cm
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu sygnowany: `Bogna Palmowska | 2012 | T 9`
Tribute to Coby Whitmore II, 2011 r.
akryl/płótno, 90 x 110 cm
na odwrociu sygnowany i datowany
Tribute to Coby Withmore, 2011 r.
akryl/płótno,
90 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2011`
akryl/płótno,
73 x 100 cm
akryl/płótno, 81 x 100 cm
akryl/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany na odwrociu
akryl/płótno,
80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu
akryl/płótno,
71 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
akryl/płótno,
72 x 93 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `Bogna Palmowska 2009`
olej/płótno,
70 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Bogna Palmowska / 2009`