CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
spray, szablon na płycie, 105x90cm,
opisany na odwrocie, oprawiony
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
szablon, spray na płytcie MDF, 106x64 cm,
oprawiony, opisany na odwrocie
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
szablon, sprej na płótnie,
60x90
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
szablon, sprej na płótnie,
60x90
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
szablon, sprej na płótnie,
60x90
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
szablon, sprej na płótnie,
60x90
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
technika własna, płótno;
105 x 89 cm;
sygn. p. d.: CZARNOBYL
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
spray, szablon, płyta MDF,
82 x 26 cm
sygn. na odwrocie: CZARNOBYL / Berlin 2012 / `EVA`
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
spray, szablon, płyta MDF,
60 x 40 cm
sygn. p.d.: CZARNOBYL
na odwrocie: CZARNOBYL / Berlin / 2010.
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
technika własna, płótno
, 60 x 80 cm
sygn. na odwrocie: CZARNOBYL / STENCIL - SPRAY / 2008
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
technika własna, płótno,
105 x 89 cm
sygn. p.d.: CZARNOBYL
CZARNOBYL (pseud.) (ur. 1974)
technika własna, płótno,
69,5 x 99,5 cm
sygn. na odwrocie: CZARNOBYL / 2009