JANKOWSKI Michał (ur. 1977, Zielona Góra)
olej na płótnie, 81 x 65 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ JANKOWSKI | -OBRAZ ZDEGENEROWANY- | 2011 r.'
- Tłuszcz, wystawa indywidualna, Muzeum Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra 28.02-24.04.2014
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Michał Jankowski | 2009 | -PORTRET-' oraz naklejka z Galerii ŻAK | BRANICKA w Berlinie
- "Zachodźże słoneczko", wystawa indiwidualna, BWA Zielona Góra, 2009
- "Jutrzenka", wystawa indiwidualna, CSW Kronika, Bytom, 2009
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. JANKOWSKI | MARZEC 2006 | -CHINKA-'
olej/płótno, 70 x 70 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `MICHAŁ JANKOWSKI | 2007 r - MOTYLEK-`
- "17 mgnień wiosny. Młoda polska sztuka z kolekcji Galerii Piekary", Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 12 kwietnia - 6 maja 2007
-17 mgnień wiosny. Młoda polska sztuka z kolekcji Galerii Piekary, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2007, [kat. wystawy], s. 75 (il.)