KIC Marta (ur. 1983)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIC Marta (ur. 1983)
KIC Marta (ur. 1983)
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
KIC Marta (ur. 1983)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
KIC Marta (ur. 1983)
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Kic 14
KIC Marta (ur. 1983)
Akryl, płótno, 30 x 30 cm;
Sygn. na odwrocie: "MARTA KIC 2010"